Domů > Nepřehlédněte

Vánoční pečení se blíží. Usnadněte si ho se silikonovými formami Lurch s velkou slevou!

Dokážete si představit Advent a Vánoce bez sladkého a voňavého cukroví? Adventní pečení ideálně zahájíte s Lurch – Flexiform – silikonovými formami na pečení. Vůně vánočního cukroví naplní celý váš domov. Na všechny tyto formy mají členové Klubu Jíme Jinak skvělou slevu 25%.

Silikonové formy LURCH FLEXIFORM

Staňte se mistry vánočního pečení s prémiovými pečícími formami z jedinečného materiálu – silikon Flexiform Platinum. Na výběr je mnoho zimních a vánočních motivů. V nabídce e-shopu Traminal najdete formy na rohlíčky, vánoční perníčky – postavičky, pracny apod.

Skvělé pro bezlepkáře a malé pekaře

Bezlepková těsta hůř drží tvar, víc se drolí a špatně se tvarují do drobounkých postaviček, rohlíčků apod. Ale s těmito formami můžete velmi dobře dělat i bezlepkové pečivo a sušenky.
Zrovna tak můžete snáze zapojit malé děti, kterým se hůř daří vykrajovat nebo vyklápět formičky, aniž by cukroví rozbily.

“Z těchto forem na dorty, cukroví a sušenky jsem naprosto nadšená. Peču totiž většinou bezlepkové varianty a z těch udělat dort, který se rozkrojí a promaže, nebo vánoční cukroví, je někdy kumšt a zkouška nervů. Se silikonovými formami je to hračka a velmi dobře se s nimi pracuje i našim dětem“, dodává osobní zkušenost Eva Cikrytová, autorka projektu Jíme Jinak. “S dortovými formami boduji už delší dobu. Třeba dort ve tvaru srdce nebo dort, kde je srdce uvnitř po rozkrojení, to jsou hity, kterými dělám radost svým blízkým každé narozeniny. Perfektní jsou i formy na koláče, bábovky nebo brownies..”

Flexiformy z platinového silikonu

Materiál každé formy na pečení hraje důležitou roli hned v několika ohledech. Práce a pečení by mělo být snadné a zábavné zároveň. Materiál musí být pro potraviny nezávadný a neměl by ovlivnit chuť výsledných produktů. Právě z těchto důvodů jsou Flexiformy na pečení vyrobeny z platinového silikonu.

Nejdůležitější vlastnosti flexiforem Lurch

  • šetrné k potravinám, neovlivní chuť, odolné vůči ovocným kyselinám
  • odolné teplotám od -40°C do 240°C
  • vhodné do trouby, mikrovlnky a mrazáku
  • díky povrchu s jemnými póry jsou formy maximálně nepřilnavé
  • nenáročné pro uskladnění
  • flexibilní a stabilní
  • snadná údržba v myčce i rukách
  • 100% BPA free

Pečení po celý rok

Kromě forem na vánoční cukroví najdete v nabídce e-shopu Traminal také silikonové formy na bábovky, koláče, brownies nebo dorty různých tvarů.

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají nadstandardní slevu [přihlaste se] na všechny výrobky značky Lurch (silikonové formy na pečení, nerez boxy, nerez příbory, termosky, termo lahve, termosky na jídlo, spiralizéry, piknikové nože a ruční odšťavňovače) v e-shopu www.traminal.cz. [přihlaste se]. Stejnou slevu mají členové Klubu na značky Kuvings (odštavňovače, fermentor, výrobník sýrů, jogurtovač), Ankarsrum (kuchyňský robot), Eaziglide (nepřilnavé nádobí) Berkey (filtr na vodu) a Yden (sušičky).

Mimořádnou slevu [přihlaste se] a [přihlaste se] na značku Vitamix (mixér) [přihlaste se].

Na ostatní značky mají členové slevu 10 % v e-shopu www.traminal.cz. Pro uplatnění slevy zadejte při nákupu svůj klubácký email a kód:[přihlaste se].

Výhoda pro registrované uživatele

Registrovaní čtenáři mají slevu 10 % slevu na celý sortiment v e-shopu www.traminal.cz. Pro uplatnění slevy zadejte při nákupu svůj registrační email a kód: [přihlaste se].

UPOZORNĚNÍ:
Slevy jsou platné pouze na webu www.traminal.cz a pouze na zboží (tzn. že neplatí na náhradní díly, příslušenství, na zboží ve výprodeji či zboží v akci). Sleva platí pouze pro členy Klubu, ne pro přátele a rodinné příslušníky. Sleva platí do odvolání.

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

4
39

Termo lahve v létě? Rozhodně! A s velkou slevou

Termosky a termo lahve Lurch jsou skvělé. Užijete je v zimě na udržení teplého čaje i v létě na stále příjemně osvěžující vodu či domácí limonádu. Domluvil...
16
20

Ultra rychlo-klíčidlo GEFU na výhonky i klíčky (se super slevou!)

Chcete si dopřát pořádnou dávku živin z domácích výhonků a klíčků? Toto klíčidlo je takový domácí rychlo-skleník. Klíčit v něm můžete vše, co vás napadne &...
7
26

Vodní filtr Berkey pro čistou vodu. S mimořádnou slevou

Dnešní pitná voda už není to, co bývala dřív. Často obsahuje nepříliš vhodné látky a zbytky antibiotik, pesticidů aj. Přitom čistá a čerstvá voda je jedním...
15
66

Domácí (nejen) ořechová másla a mléka do 5 minut. NutraMilk s mimořádnou slevou!

Kdo by nemiloval oříšková máslíčka a kaši s rostlinným mlékem. My si je vyrábíme všechny doma s tímto skvělým pomocníkem – NutraMilkem. Bez práce do ...
5
11

Sušička nejen na ovoce – s exkluzivní slevou

Domluvili jsme pro vás velkou slevu několik tisíc Kč na naši oblíbenou sušičku Yden – třeba jako prima vánoční dárek pro sebe nebo rodinu. U nás doma...
10
80

Pomocníci do kuchyně – ti nejlepší, se super slevou

Pokud si chcete pořídit do kuchyně šikovného pomocníka, začněte tímto článkem. Firma Traminal má ty nejlepší na trhu. Některé produkty máme vyzkoušené osob...