Pořiďte svým blízkým dárek, pro který nemusíte do obchodu a který jim bude dělat radost celý rok. Kupte jim roční členství v Klubu Jíme Jinak v hodnotě 3.000 Kč, které až do Vánoc můžete formou dárkového poukazu pořídit jen za 2.000 Kč.

Vánoční akce trvá do 24.12. 2015. Roční členství v Klubu Jíme Jinak stojí 3.000 Kč, ale objednáte-li dárkový poukaz v této hodnotě, zaplatíte jen 2.000 Kč.

Pořídit dárkový poukaz je snadné. Objedná se v eshopu, platit se dá online platební kartou nebo bankovním převodem. Jakmile dojde platba na účet, přijde email s poukazem ke stažení jako pdf dokument. Můžete jej vytisknout a dopsat ručně věnování. Nebo jej můžete poslat svým vzdáleným bližním  emailem.  Obdarovaný pak jednoduše objedná členství v klubu a do objednávky uvede slevový kód, takže se mu členství aktivuje zdarma.

Pokud chcete výhodné členství pro sebe, můžete jej přímo objednat za 2.000 Kč (bez poukazu).

Dárkový poukaz na členství v klubu JJ

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekDětská strava III. – ryby, nápoje, olej
Další článekSeitan na kari