Domů > Magazín > Blog

Dárkový poukaz na roční členství v Klubu JJ s 33% slevou

Pořiďte svým blízkým dárek, pro který nemusíte do obchodu a který jim bude dělat radost celý rok. Kupte jim roční členství v Klubu Jíme Jinak v hodnotě 3.000 Kč, které až do Vánoc můžete formou dárkového poukazu pořídit jen za 2.000 Kč.

Vánoční akce trvá do 24.12. 2015. Roční členství v Klubu Jíme Jinak stojí 3.000 Kč, ale objednáte-li dárkový poukaz v této hodnotě, zaplatíte jen 2.000 Kč.

Pořídit dárkový poukaz je snadné. Objedná se v eshopu, platit se dá online platební kartou nebo bankovním převodem. Jakmile dojde platba na účet, přijde email s poukazem ke stažení jako pdf dokument. Můžete jej vytisknout a dopsat ručně věnování. Nebo jej můžete poslat svým vzdáleným bližním  emailem.  Obdarovaný pak jednoduše objedná členství v klubu a do objednávky uvede slevový kód, takže se mu členství aktivuje zdarma.

Pokud chcete výhodné členství pro sebe, můžete jej přímo objednat za 2.000 Kč (bez poukazu).

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář