Přinášíme vám skvělou slevu na olivový olej z produkce malopěstitelů olivovníků a producentů prémiového extra panenského olivového oleje. Bez překupníků a jiných mezičlánků dostanete nejčerstvější produkt maximální možné kvality s garantovaným původem.

Sklizeň a postup zpracování

Sklizeň oliv na Krétě začíná v říjnu a může trvat až do konce prosince. Olivy se sklízí výhradně ručně a ještě v den sběru dochází k lisování oleje. Minimální prodleva od sklizně ke zpracování oliv je velmi důležitá. Výsledný produkt je pouze z prvního lisu a olej není filtrovaný.

Odrůda oliv Koroneiki

Extra panenský olivový olej z oliv Koroneiki je jedním z nejlepších olivových olejů na světě díky nezaměnitelným organoleptickým vlastnostem (ovocná a kořenitá chuť). Odrůda se přizpůsobila extrémně drsným podmínkám, jako je sucho a horko. Daří se jí v pobřežních oblastech i ve vyšších nadmořských výškách. Pro Řecko je typická.

Oleje Tsimitakis

Extra panenský olivovýolej z Kréty PDO 0,37%. Vhodný na studenou i teplou kuchyni. Výrazná chuť, příjemné aroma. Výborný na dochucení těstovinových pokrmů. Pokud hledáte olivový olej, který bude ve vaší domácnosti, je to právě tento.

Extra panenský olivový olej z Kréty

Olej lze využívat jak v teplé, tak i studené kuchyni. Velmi jemné, ale plné chuti s lehkým aroma. Výborný na dochucení i těch nejjemnějších pokrmů, kde nemá přebít chuť ostatních ingrediencí. Vhodný na těstoviny, přípravu ryb, jako zálivka do salátů nebo pro přímou konzumaci s čerstvým pečivem.

Early Havest Extra panenský olivový olej z Kréty 

Olej je určen výhradně pro studenou kuchyni, je výrazné chuti s výrazným a čerstvým aroma. Vhodný na dochucení pokrmů z mořských ryb, jako zálivka do salátů, k přípravě humusu nebo pro přímou konzumaci s čerstvým
křupavým pečivem. Olej s velmi nízkou aciditou.

„Oleje jsem osobně měla možnost vyzkoušet a rozhodně můžu doporučit těm, kteří mají rádi kvalitní a poctivý olivový olej. S olejem plastu z obchodu se nedá vůbec srovnat,“ říká k olejům od řeckých farmářů Eva Cikrytová, zakladatelka Jíme Jinak.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 20% na olivové oleje v e-shopu olejodfarmare.cz  [ přihlaste se ]

Objednávat můžete i na Slovensko.

Akce platí do odvolání.

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  1. :-) tak teď jsem se dočetla , že mohou být oleje jemné, středně výrazné a silné..:)))))) no tak to jsem tedy už fakt neměla číst..:))) Na čem to tedy záleží???? jakou chuť má olivový olej?

  2. Evi mám dotaz, uvažuji o tomto oleji https://www.olejodfarmare.cz/extra-panensky-olivovy-olej-z-krety-pdo-0-37–5-l-plech/ našla jsem ještě na jednom eshopu taky olej z oliv Koroneiki, a popisují ho jako velmi jemný. a tady ho popisují jako velmi aromatický a výrazný, tak teď nevím, jak se v tom vyznat, jemný si představuji, že ani nebude hořký, pak tu psala někde Vierka, že když je hořký, tak je kvalitní…no trochu věda..:))), máš konkrétně s tímto olejem zkušenost?

  3. Zobrazit všech 6 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekKouzla brutnáku v lékárničce i kuchyni
Další článekJosta a její benefity