Domů > Magazín > Blog

Hubneme do plavek – spouštíme zbrusu nový online kurz

hubneme-do-plavek-promo-web-01Zbrusu nový online kurz Hubneme do plavek je na světě a s nadšením vítáme první účastníky! Připravily jsme propracovaný 14 denní postup, jídelníčky, nákupní seznamy, praktické informace a motivační videa, jak  do léta shodit pár kilo. Vše ověřeno a vyzkoušeno – funguje to!

 

fitshaker_nove_logoPrvních 100 účastníků získává měsíční prémium předplatné v domácím online fitku FITSHAKER.SK.

 

Nepočítáme kalorie, nepijeme divotvorné koktejly, nehladovíme. Do plavek se s námi musíte projíst :-)

Podívejte se, jak kurz vypadá a těšíme se na vás!

 

Prohlédnout kurz

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobry den, za tyden odjizdim na 14 dni pryc. Po navratu bych rada vyzkousela vas kurz. Budu mit jeste sanci na prihlaseni? Neni ma priorita zhubnout do plavek, ale celkove se zbavit nejakeho spicku a taky bříška. Omlouvam se, nemam klavesnici s diakritikou.

Ladislava Jaroňová
15. 6. 2016

Dobrý den, je možnost se ještě přihlásit do kurzu hubněte do plavek?
Děkuji Laďka

Ukázat další komentáře