Když bývalá reprezentantka v lehké atletice začne cítit tukové polštáře všude po těle, ačkoli denně s hůlkami nachodí 10 km, začne něco dělat. Jana si uvědomila, že do sebe denně cpe sladké. Věděla, že bez koláčů, buchet nebo sušenek prostě nemůže být. V listopadu našla naše stránky a od prosince si dopisujeme. Přestala totiž s cukrem hned a hned viděla na sobě i manželovi výsledky a chtěla se podělit o radost, jakou jí to přineslo. Její elán a radost ze změny jsou nakažlivé. Díky jejímu dopisu si můžete přečíst, jak na to šla, jak vzal polévku a kaši k snídani její manžel a co říkal na to, když přestala péct buchty a koláče.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více

Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekLetní dětský tábor se zdravou stravou
Další článek7. Adventní rozjímání