Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Lyžovačka na Šumavě se zdravou stravou

Kdo s námi drží jarní očistu, může vyřešit jeden týden zdravého stravování přesně podle našeho programu bez vaření a nákupů. Máme pro vás totiž možnost vyrazit na zdravou zimní dovolenou. Na téhle lyžovačce totiž máte v ceně plnou penzi ze samých zdravých věcí, žádné maso, mléko ani cukr tu nehrozí, leda byste hřešili někde ve stánku na svahu :-) A pozor – členové klubu mají 10% slevu.

Akce se bude líbit všem, kdo po zveřejnění Zimní dovolené v rakouských Alpách psali, že chtějí něco levnějšího a tuzemského. Pokud jste členové klubu JJ, tak ještě kousek víc ušetříte :-)

Kdy

9. – 15. březen 2014
Příjezd 9. 3. od 14:00 hodin,  začíná se večeří v 19:00 hodin.
Odjezd  15. 3. do 10:00 hodiny, končí se snídaní.

Kde

Železná Ruda, Chrám ticha (penzion Alfa)
Pořadatelé vybrali pro svoji tradiční zimní dovolenou krásnou, malebnou a tak trochu tajemnou přírodu Šumavy.

Ubytování

Penzion Alfa a Chrám ticha poskytují příjemnou domácí atmosféru a zároveň klidný, harmonický prostor pro odpočinek, cvičení a další aktivity. Ubytování budete v příjemných pokojích se sociálním zařízením.

Lyžování

Najdete zde na 25 km lyžařských tratí různé obtížnosti s 29 vleky, v okolí města je na 100 km běžeckých stop. Lyžařské středisko Špičák, sjezdové a běžkařské tratě na Pancíři, pěší výlety například k Černému a Čertovu jezeru – to je jen několik míst, která zvou k zimním radovánkám.  Spolu se sousedním bavorským Eisensteinem vytváří Železná Ruda a okolí jedno z největších mimoalpských center rekreace a turistiky ve střední Evropě.                

Sníh

Sněhu je v ČR málo, takže se můžete obávat, zda si vůbec zalyžujete. Aktuálně je možné lyžovat po německé straně, což je autem pár kilometrů. Je možné sjezdovat na Velkém Javoru, nebo běžkovat okolo. Po české straně je v provozu například jedna sjezdovka hned za penzionem Alfa, ve kterém budeme ubytováni. Tato sjezdovka je vhodná i pro děti, je tam také dětská lyžařská škola

Strava               

Plná makrobiotická penze, suroviny z části i v bio kvalitě.

Program

Každé ráno nabízíme krátkou meditaci a rozcvičku. Pro děti (a nejen pro ně) máme připraven večerní program na téma ESKYMÁCI (tvořivá činnost, hry, pohádky, legendy, kvízy apod.). Pro dospělé je připraveno povídání, hry, četba na dobrou noc, ženský kruh ručních prací a další.

Cena               

Dospělí 4.290,- Kč, děti od 3 do 16 let 3.290,- Kč, děti do 3 let 150,- Kč/den.
V ceně je zahrnuto ubytování 6 nocí v příjemných pokojích se sociálním zařízením, plná makrobiotická penze, organizace programu.

Rezervace a více informací

Informace a rezervace pobytu na: info@duhovykonik.cz; tel.: 602558972

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10%.  Sleva platí v týdnu 9. – 15.3. 2014. Pro její uplatnění uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

corbicka
28. 2. 2014

Já se zkusím zeptat v pondělí šéfa , jestli dostanu dovču a jela bych dcerou :).

Já se musím smát:-D Zaplatím si svou dovolenou v Rakousku, a až poté přijde nabídka na dovolenou taky v Rakousku, s D. Lužnou. Pak info o akci v Plzni – v době, kdy budu právě na té dovolené. A teď další nabídka, začínající v den, kdy se budu vracet z té naší:-D A opět lokalita pro mne výhodná! “Jen” časově jsem pak nějak mimo…

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Fazolová smaženice

Proč je tento recept pojmenován smaženice pochopíte hned, jak jídlo ochutnáte. Je to bašta, kterou budete mít připravenou během chvilky a navíc si na ní bá...
17
5

Konec krutých podmínek pro zvířata

Jsme velmi potěšení aktuální zprávou o zlepšení podmínek pro hospodářská zvířata ve Velké Britániii. Empatie ke zvířatům, vytrvalost a cílevědomost přinesl...
55

Letní rodinný kemp v Krkonoších (červenec 2024) se slevou pro členy klubu

Jste milovníci cyklo nebo pěší turistiky? Dáváte přednost tomu strávit kus prázdnin aktivně a pestře, spolu s vaší rodinou? Připravili jsme na každý den ně...

Jarní krémové boby

Velmi jednoduché a rychlé jídlo. Pokud nemáte k dispozici bob, zkuste klidně připravit recept s hráškem.

Zelňačka s tofu

Milujete zelňačku a nevíte jak ji uvařit zdravě bez brambor a klobásy? Nám se to povedlo a je ještě lepší, než ta klasická.
24
6

Ředkvičky 6x jinak

Máte nadúrodu ředkviček a nevíte, co s nimi? Velká škoda by byla nechat je zdřevnatět na záhonech. Máme pro vás 6 osvědčených tipů, jak je zpracovat.