Jana: Ahoj Evi, mám takovou radost a takový příval energie, že si to nemohu nechat pro sebe a tak sdílím :-) Daří se mi čím dál lépe improvizovat co se týče obědového talíře podle toho, jaké suroviny jsou právě k dispozici. Dneska jsem připravila adzuki s restovanou nastrouhanou mrkví s kurkumou, dochutila jsem umeoctem a spotřebovala načaté kokosové mléko v plechovce od včerejška. Rovnou jsem do této směsi zamíchala uvařené jáhly, talíř obložila nakrájenou okurkou a kvašeným zelím (kupovaným), nezapomněla jsem na posypku z čerstvé plocholisté petrželky. Ta radost z prázdných talířů byla obrovská. Tak radostné krásné odpoledne nám všem, zdraví Jana
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Mám takovou radost a takový příval energie, že si to nemohu nechat pro sebe (Jana)
Poslední komentáře
Blanka
Dnes v 15:56Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář