Domů > Magazín > Blog

Otevíráme vstup do 9 týdenního programu

Kurz Vánoce jinak se výborně osvědčil. Krom toho, že stovky ženských shodily přebytečná kila, vznikla výborná parta, která se navzájem podporovala a užila si veselé přípravy na Vánoce a pohodový Advent. Že to tedy nebude jen o jídle, to už je vám jasné. Pro prvních sto máme dárek – slevu 1.000 Kč.

Kurz je otevřený

Právě dnes otevíráme vstup do 9 týdenního programu Vánoce Jinak. Pokud chcete vyzkoušet nová jídla, poznat netradiční zdravé suroviny, naučit se nahrazovat maso, mléko, mouku a začít jíst zdravěji, tento program je přesně pro vás. Navíc pro prvních 100 účastníků máme velký bonus!

Jdeme na to postupně

Povedeme vás krok za krokem, jak upravit jídelníček na zdravější, jak se dát do pohody, jak se připravit na podzim a zimu, jak si perfektně zorganizovat letošní Vánoce, užívat svátky a shodit nadbytečná kila. Budeme se potkávat, diskutovat, radit si a především sdílet úspěchy a podporovat se. Tempo programu je pozvolné a zvládnou ho i naprostí začátečníci.

Co je náplní kurzukurz-nahled-1280


Každý týden na vás čeká jedna z devíti lekcí. V každé lekci najdete průvodní video, informace, nákupní seznam, recepty,úkoly k zamyšlení, akční kroky a postup, co v každém kroku dělat. Součástí programu je poradna, kde osobně odpovídáme na dotazy. Podívejte, co vás v programu čeká.

Loňské úspěchy

Loňská atmosféra programu, postup krok za krokem, sdílení zkušenosti a hlavně společná touha – to byla obrovská hybná síla. Navzájem jste se podporovaly a najednou nebyl nic problém.

V tomto programu už stovky žen shodily kila navíc, naučily se vařit nová jídla, nachystaly se na pohodové Vánoce, dostaly se do psychické pohody a ještě jim zbyl čas pro sebe! Zní to jako pohádka? Účastnice psaly v komentářích:

Hanka: Dobrý den,kurz byl skvělý,cítím se mnohem lépe,mám víc energie a méně kil (-5kg). Už dlouho jsem stála na životní křižovatce a nevěděla kam dál. Během kurzu se mi to podařilo rozhodnout, takže měním práci a doufám,že tak budu mít víc času na rodinu i na sebe. Moc děkuji a přeji krásné vánoce. 
Naďa a Hanča: Milá Helčo a Evčo, moc vám oběma děkuji za kurz Vánoce jinak. Letos se však s velkou chutí do kurzu pustila naše devatenáctiletá dcera. Jsem moc ráda, že díky vám poznala velké možnosti v přípravě jídel a v pestré stravě. Jsem na ni moc pyšná… S dcerou jsme zkusily mnoho receptů nejen z kurzu, ale z vašich stránek.
Velkým bonusem bylo pro mne snížení váhy o osm kilo, přestože jsem občas zhřešila. Díky, díky. Dcera snížila váhu o pět kilo… Vánoční přípravy proběhly relativně v klidu. Naše vánoční menu bylo úžasné a cítily jsme se po něm s dcerou lehce.
Mohla bych psát dlouho a dlouho, co všechno nám s dcerou přinesl kurz, ale bylo by to na dlouhé psaní. Největší plus – nadšení pro vaření jinak. :-) A manžel si oblíbil ranní polévku z misa. Ještě jednou díky, velké díky nejen za váš kurz, ale i za vaše stránky… 

V čem je to kouzlo


Žádné čáry v tom nehledejte. Je to vlastně velmi prosté. Díky promyšlenému postupu “krok za krokem” vás vedeme úpravou jídelníčku, práce na sobě i na domácnosti a vánočních přípravách až Štědrého dne. A kdo jen trochu chce, sklízí na konci úspěchy

Prvních sto se slevou 1.000 Kč


Zprávu o otevření kurzu jsme poslaly přednostně členům Klubu Jíme Jinak a všem registrovaným čtenářům. Prvních sto přihlášených, bude mít kurz o 1.000 Kč levnější.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají vždycky něco navíc.

 

Roční členové se mohou do kurzu přihlásit za pouhých 490 Kč.  Chcete se stát členem a přihlásit se do tohoto kurzu za zlomek ceny?

Prohlédnout kurz

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Děkuji Helenko, špatně jsem se vyjádřila a myslela jsem samozřejmě nákupní seznam pro nás všechny, nemyslela jsem, že se budete věnovat mě jako jednotlivci. Bohužel jsem v práci od rána do večera a víkendy někdy mimo možnosti nákupu a příprav. Měla jsem teď víkend pro sebe a tak jsem to vyřešila tak, že jsem se starým seznamem zkontrolovala zásoby, abych věděla co budu potřebovat a dnes to dokoupila a budu se modlit, abych měla ve špajzce všechno až o víkendu spustíte kurz “Vánoce jinak”. :-)

Dobrý den holky,
chtěla bych se zeptat na kurz Vánoce jinak. Nyní jsem vás doporučovala kamarádce a dostali jsme se do k objednávání kurzu a trochu nerozumím položce: Roční členové se mohou do kurzu přihlásit za pouhých 490 Kč. Jsem členem klubu a koupila jsem si kurz za 1900Kč. Prosím vysvětlete mi to :-), děkuji. Monika :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

13
28

Hubnutí začíná v hlavě

Jestli mě nějaká věta v době mé nejvyšší váhy dokázala naštvat, byla to právě tato. Co s tím mám jako dělat, říkala jsem si. To mám tu svou hlavu uříznout ...
3
14

Ty spíš s otevřeným oknem???

Na některé věci člověk úplně zapomene. Až když přijde návštěva až do ložnice, tak se připomenou.

Příležitost ke změně – naskočte do Jarní očisty

Jaro přináší možnost konečně udělat změnu. Zlepšit svoje zdraví, náladu, upravit váhu, udělat si pořádek v hlavě, v domácnosti, změnit svůj život k lepšímu...

Se strachem k celistvosti

Co je to vlastně strach? Strach je naše nejzákladnější reakce. Je to primitivní obranný mechanismus, který máme ve svém těle zakódován již staletí. Naši př...

Jedlý balkón

Chcete si vypěstovat vlastní bylinky a zeleninu, ale nemáte zahrádku? Nevadí, pěstujte na balkóně.