Domů > Magazín > Blog

Posledních 14 volňásků do Fitshakeru

Přidat do kurzu Hubneme do plavek se můžete kdykoli do 14 září. Pokud však chcete mít v ceně domácí online fitko Fitshaker, neváhejte, zbývá posledních pár. Že kurz není jen o hubnutí si můžete přečíst v komentářích těch, kdo se do 14 denního programu už pustili. Naučili se vařit nová jídla, mají víc energie a radost ze života. A o tom to je. Hubnutí je příjemný vedlejší efekt.

Komentáře účastníků kurzu, jejich emaily či zprávy na Facebooku nám dělají radost. Jsme ponořené do kurzu s nimi a zažíváme s nováčky znovu nadšené začátky. Díky připravenému jídelníčku na každý den se daří zdravě jíst už spoustě žen. Vrací se jim lepší nálada, energie, kila jdou dolů a to všechno zábavnou formouJsme nadšené, že přibývají další, kdo chápou souvislosti a začínají vařit sobě či celé rodině jinak.

Není to jen o hubnutí

Když jsme kurz vymýšlely, velmi jsme si lámaly hlavu s názvem, protože ono to vlastně není o hubnutí. Je to o změně životního stylu. Je to o změně myšlení. O jiném přístupu k potravě i k sobě samé. Dobrá strava zařídí, že hubeňouři naberou a tlouštíci zhubnou. S dobrým jídelníčkem se dostane každý na svůj váhový ideál, na který je jeho tělo stavěné. Ale jak to pojmenovat jednou větou? A protože chodilo mnoho dotazů, jak do léta zhubnout, pojmenovaly jsme ho Hubneme do plavek. To totiž trápí většinu žen. Jak si však můžete přečíst, není to jen o tom hubnutí.

💡 TIP: Sezóna plavek je tu! Zkus tento jídelníček a sprav si postavu.

Zkušenosti prvních účastníků kurzu

Utte: Jídelníček chválím, řada věcí je pro mě naprosto nová a nebýt kurzu asi bych do receptů neměla odvahu, takhle zkouším nové chutě a moc mě to baví….
Petrazh: Mám za sebou “jiný” týden a cítím se skvěle! Půst jsem vynechala, protože vím, že bych to nedala, snídaně věčně porušuji a místo polévky nebo kaše dávám třeba pečivo s tofu pomazánkou, obědy a večeře dodržuji. Dole kilo, v pase tři cm pryč a hlavně, o 90% menší alergické projevy! (mám alergii na kvetoucí trávy a za sebou bezproblémový víkend v rozkvetlé přírodě). Bomba!

Hanny:do dnešního dne 1,5 kg dole a 5 cm v pase….

Yveta: Právě jedu jedenáctý den kurzu a můžu zodpovědně prohlásit, že mě změna jídelníčku moc baví. Jídlo je opravdu velmi chutné a každý den přináší něco nového. To, že jsem zhubla 1,5 kg a v pase mám o dva centimetry méně je pro mě višnička na dortu. Vím co říkám, protože jsem ve skupince padesátky plus a to už je hubnutí strašně těžké. Evo a Heleno DÍKY.

zemanova.monika: …Jinak mám za sebou první den, nakonec jsem zlomila i manžela. Tedy abych byla přesná zlomila ho Labužnická čočková omáčka. Dnes už si do práce nese na oběd termosku….:-)

Radka: Týden mám za sebou. Paráda. Konečně jsem se dokopala k tomu jíst jinak. Myslím že investice byla velice rozumná. Knedlíčky se zelím a uzeným tofu ochutnal manžel a na stole v kuchyni byl vzkaz “Výborné, prosím zařadit do našeho jídelníčku”. To je pochvala pro Vás, děvčata. Musím si vytisknout recepty, protože neustále běhám k PC. Dole mám po týdnu necelá dvě kila. Z důvodu úrazu se zatím nemohu moc hýbat, ale až přidám více pohybu doufám, že dolů půjdou další kila.

Hana: Tak mám dvě kila pryč. Je mi báječně a energii, bych mohla rozdávat a  to jsem dnes teprve začala čtvrtý den.Tohle jídlo je super. Dělá mě tak nějak šťastnější.

Kletr1: Tak jsem ve čtvrtém dnu a je mi úžasně. Jsem nadšená, je mi tak lehce a jsem plná energie. Myslím,že už se jinak stravovat nebudu.

Dana: Dobrý den, musím Vám napsat, jakou mám radost, že jsem se odhodlala. Už nahlížím delší dobu, ale nikdy jsem nevydržela. Jsem ráda, že to můžu vyzkoušet v kurzu, kde je to víc rozepsané a doufám, že mi to pak už vydrží a pojedu s vámi i dál. Dnes jsem udělala velký nákup a hned ochutnala čaj Bancha – je výborný. Videa jsou skvělá! Potřebuju přesně ta 3 kila, abych se cítila dobře … Díky za motivaci!

 

 

Klikněte a podívejte se jak zhubnout do plavek.

Podívat se na 14 denní program

Jak zjistíte, zda je ještě volná Fitshaker

Ještě můžete s našim programem získat měsíční předplatné domácího online fitka FITSHAKER.CZ.
Ženy, které už na FITSHAKER.CZ cvičí, daly své poukazy k dispozici. Zbývá jich proto jen pár, tak pospěšte. Nemusíte nám posílat individuální dotazy emailem, zda je ještě Fitshaker volný. Když se podíváte na informační stránku, uvidíte ve spodní části informace o Fitshakeru. Tamtéž je vidět, zda jsou ještě volná místa či nikoli. S každou objednávku se automaticky odečte jedno členství, takže nejaktuálnější informace získáte právě zde.

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář