Přidat do kurzu Hubneme do plavek se můžete kdykoli do 14 září. Pokud však chcete mít v ceně domácí online fitko Fitshaker, neváhejte, zbývá posledních pár. Že kurz není jen o hubnutí si můžete přečíst v komentářích těch, kdo se do 14 denního programu už pustili. Naučili se vařit nová jídla, mají víc energie a radost ze života. A o tom to je. Hubnutí je příjemný vedlejší efekt.

belly-2473_640Komentáře účastníků kurzu, jejich emaily či zprávy na Facebooku nám dělají radost. Jsme ponořené do kurzu s nimi a zažíváme s nováčky znovu nadšené začátky. Díky připravenému jídelníčku na každý den se daří zdravě jíst už spoustě žen. Vrací se jim lepší nálada, energie, kila jdou dolů a to všechno zábavnou formouJsme nadšené, že přibývají další, kdo chápou souvislosti a začínají vařit sobě či celé rodině jinak.

Není to jen o hubnutí

Když jsme kurz vymýšlely, velmi jsme si lámaly hlavu s názvem, protože ono to vlastně není o hubnutí. Je to o změně životního stylu. Je to o změně myšlení. O jiném přístupu k potravě i k sobě samé. Dobrá strava zařídí, že hubeňouři naberou a tlouštíci zhubnou. S dobrým jídelníčkem se dostane každý na svůj váhový ideál, na který je jeho tělo stavěné. Ale jak to pojmenovat jednou větou? A protože chodilo mnoho dotazů, jak do léta zhubnout, pojmenovaly jsme ho Hubneme do plavek. To totiž trápí většinu žen. Jak si však můžete přečíst, není to jen o tom hubnutí.

Zkušenosti prvních účastníků kurzu

Utte: Jídelníček chválím, řada věcí je pro mě naprosto nová a nebýt kurzu asi bych do receptů neměla odvahu, takhle zkouším nové chutě a moc mě to baví….
Petrazh: Mám za sebou “jiný” týden a cítím se skvěle! Půst jsem vynechala, protože vím, že bych to nedala, snídaně věčně porušuji a místo polévky nebo kaše dávám třeba pečivo s tofu pomazánkou, obědy a večeře dodržuji. Dole kilo, v pase tři cm pryč a hlavně, o 90% menší alergické projevy! (mám alergii na kvetoucí trávy a za sebou bezproblémový víkend v rozkvetlé přírodě). Bomba!

Hanny:do dnešního dne 1,5 kg dole a 5 cm v pase….

Yveta: Právě jedu jedenáctý den kurzu a můžu zodpovědně prohlásit, že mě změna jídelníčku moc baví. Jídlo je opravdu velmi chutné a každý den přináší něco nového. To, že jsem zhubla 1,5 kg a v pase mám o dva centimetry méně je pro mě višnička na dortu. Vím co říkám, protože jsem ve skupince padesátky plus a to už je hubnutí strašně těžké. Evo a Heleno DÍKY.

zemanova.monika: …Jinak mám za sebou první den, nakonec jsem zlomila i manžela. Tedy abych byla přesná zlomila ho Labužnická čočková omáčka. Dnes už si do práce nese na oběd termosku….:-)

Radka: Týden mám za sebou. Paráda. Konečně jsem se dokopala k tomu jíst jinak. Myslím že investice byla velice rozumná. Knedlíčky se zelím a uzeným tofu ochutnal manžel a na stole v kuchyni byl vzkaz “Výborné, prosím zařadit do našeho jídelníčku”. To je pochvala pro Vás, děvčata. Musím si vytisknout recepty, protože neustále běhám k PC. Dole mám po týdnu necelá dvě kila. Z důvodu úrazu se zatím nemohu moc hýbat, ale až přidám více pohybu doufám, že dolů půjdou další kila.

Hana: Tak mám dvě kila pryč. Je mi báječně a energii, bych mohla rozdávat a  to jsem dnes teprve začala čtvrtý den.Tohle jídlo je super. Dělá mě tak nějak šťastnější.

Kletr1: Tak jsem ve čtvrtém dnu a je mi úžasně. Jsem nadšená, je mi tak lehce a jsem plná energie. Myslím,že už se jinak stravovat nebudu.

Dana: Dobrý den, musím Vám napsat, jakou mám radost, že jsem se odhodlala. Už nahlížím delší dobu, ale nikdy jsem nevydržela. Jsem ráda, že to můžu vyzkoušet v kurzu, kde je to víc rozepsané a doufám, že mi to pak už vydrží a pojedu s vámi i dál. Dnes jsem udělala velký nákup a hned ochutnala čaj Bancha – je výborný. Videa jsou skvělá! Potřebuju přesně ta 3 kila, abych se cítila dobře … Díky za motivaci!

 

 

Klikněte a podívejte se jak zhubnout do plavek.

Podívat se na 14 denní program

Jak zjistíte, zda je ještě volná Fitshaker

Ještě můžete s našim programem získat měsíční předplatné domácího online fitka FITSHAKER.CZ.
Ženy, které už na FITSHAKER.CZ cvičí, daly své poukazy k dispozici. Zbývá jich proto jen pár, tak pospěšte. Nemusíte nám posílat individuální dotazy emailem, zda je ještě Fitshaker volný. Když se podíváte na informační stránku, uvidíte ve spodní části informace o Fitshakeru. Tamtéž je vidět, zda jsou ještě volná místa či nikoli. S každou objednávku se automaticky odečte jedno členství, takže nejaktuálnější informace získáte právě zde.

 

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekFrankensteinův nákup
Další článekTortilly Tandoori Masala