Zveme vás na Besedu Klubu Jíme Jinak, která se bude konat 27.10.2014 v rámci festivalu Miluj svůj život. Se členy klubu budeme besedovat na témata, která vás zajímají a na které se ptáte - např. jak má vypadat jídelníček dětí v zimě, aby na jaře byly zdravé a nestonaly. Rády se s vámi podělíme o naše zkušenosti s léčením rýmy, chřipky a horečky u malých dětí. Přednáška je vhodná pro ty, kdo znají základy stravování podle Jíme Jinak a zajímají je specifika pro jarní jídelníček, postup u eliminací a domácího léčení.

Těšíme se na osobní setkání

Přednáška se koná v rámci programu pro rodiče s dětmi festivalu Miluj svůj život.

Zúčastnit besedy se může zúčastnit každý, členové klubu mohou položit svůj dotaz.
Během besedy všechny dotazy protřídíme a odpovíme na nejčastější otázky, podle časových možností.

Kdy

V pátek 27.10.2014 od 10:00 do 12:00 hodin.

Kde

V budově Gymnázia Omská na Praze 10 (mapa), učebna v přízemí .

Děti

Do místnosti, kde se bude besedovat, neberte, prosím, děti. Výjimkou jsou spící kojenci v šátku :-) Vedlejší místnost je určena pro rodiče a děti na hraní, ale není tam zajištěno hlídání. Maminka jdoucí na besedu tam může nechat tatínka s miminkem apod.

Vstupenka a cena

Beseda je v rámci doprovodného programu a je pro všechny zdarma.
Na placenou část festivalu mají členové Klubu JJ jeden den vstupenku zdarma. Více o festivalu.

Členové Klubu Jíme Jinak mohou na besedě položit svůj dotaz. Chcete-li mít možnost položit dotaz, zaregistrujte se přes formulář níže.

Těšíme se na viděnou s některými z vás! 

Eva a Helena

 

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

    • Tak jsem už zase oběma nohama v Kolíně :-D. Těšila jsem se až tak, že jsem se skoro nemohla odvážit Vás poprosit o to závěrečné foto, které jsem měla za úkol dovézt domů, manželovi, za to, že mě pustil :-P… Teď už se tomu směju, ale holky, já se fakt chvěla… Na fotce jsem stažená, jak po zabijačkových hodech ( to jako přejangovaná :-))). Ale přesto jsem moc ráda, že jsem mohla tam být dnes s vámi, a příště to bude určitě lepší ha ha. Děkuju :-)

  1. Za chvíli vyrážíme z Kolína, šíleně se těšíííím :-). Už vím kam, v sobotu jsem si pěkně všechno omrkla, tak snad vše vyjde!

  2. Díky za pozvání. Jen jsem se chtěla ujistit, zda je Vaše beseda v pondělí 27.10.? A hlídání dětí bude na akci zajištěno? Anebo je máme nechat doma? :) Těšíme se…

    • Ano, v pondělí 27.10. Děti nechte doma, minule i předminule nás všechny jejich přítomnost hodně rušila, skoro jsme se navzájem neslyšeli. Hlídání tam nebude, bude vedle jen místnost pro rodiče a děti, kde je můžete nechat s tatínkem apod. Taky se těšíme!

  3. Zobrazit všech 10 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekŽijeme v nemocnici – rozhovor s Jaroslavem Duškem
Další článekPoradna