Magda: Jsem moc ráda, že jsem s vámi všemi v Jarní očistě, připomenutí čehokoliv je přínosné a výsledky se dostavují okamžitě. Paráda ?.
Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Magda: Jsem moc ráda, že jsem s vámi všemi v Jarní očistě, připomenutí čehokoliv je přínosné a výsledky se dostavují okamžitě. Paráda ?.
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.
Buďte první, kdo napíše komentář