Stanislava: Evi, chcem sa ti podakovať za kurz Hubneme do plavek, ešte sa mi nikdy tak ľahko nepodarilo schudnúť ako teraz pri veganskej strave. 14 dní som dodržiavala Tvoj jedálniček, občas som kompletný obed aj s polievkou nedokázala zjesť, bolo to pre mna vela. Za tie 2 týždne som zhodila 3,2 kg a pás mám užší o 5 cm. Najviac ma teší, že nemám absolutne chuť na sladkosti a mám v sebe veĺa energie, zvládam túry aj 5-6 hodinové s 700 m aj viac prevýšením, a to som už v dochodkovom veku. Pokračujem v tejto strave nadalej, lebo mi veľmi chutí , ale príležitostne sa najem aj grilovaného mäsa + kváskový chlebík, aj ovocnú bublaninu…, ale bez výčitiek a na další deň pokračujem s tvojimi receptami. Celkom som za 7 týždńov zhodila 8 kíl a podstatné, že bez hladovania a s dobrou fyzickou kondíciou. Stále sa inšpirujem ako členka klubu tvojimi receptami, skúšam, ochutnávam a som maximálne spokojná. Ja som bola závislá na sladkostiach, koláčiky, keksy, to som musela mať aspoň 1 x do dňa ku káve. Málokedy som nemala chuť na sladké, teším sa, že som sa zbavila tejto závislosti ….. ešte raz vrelé poďakovanie.
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Závislost na sladkém je pryč a s ní i 8 kg váhy (Stanislava)
Schovat štítky
Poslední komentáře
Petrushe
Před 35 minutamiRádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Před 36 minutamiVierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Klub
Veronika
Dnes v 13:22Nevím, jak se s Vámi můžu spojit..? Jsou tu možné nějaké osobní zprávy..?🙈 Nebo mi pošlete nějaké bližší info a foto na vlasacka@seznam.cz..? :-) Děkuji!
Veronika
Dnes v 13:20děkuji Petrushko! :-) A tu neloupanou musím předem namočit, nebo platí stále “červená” = není třeba namáčet..? 🙈
Buďte první, kdo napíše komentář