Domů > O nás > Jíme Jinak v médiích

Biomatky ve Vlastě č.19 – doplnění

Pokud vám přijde do ruky Vlasta č.19, najdete tam rozhovor s několika ženami, které své děti stravují jinak, než je ve společnosti běžné. Svoje slovo do pranice jsme dostaly šanci říci sympatické redaktorce Kláře i my s Helčou a popravdě jsme ani moc nevěřily, že to v redakci projde. Ale prošlo! Časy se mění. Doplnily jsme článek.

25081-vlasta-192016Na stránkách normálního ženského časopisu se veřejně píše o tom, že jsou maminky, co dětem nedávají maso, nebo maminky, co dětem nedávají ani maso ani mléčné výrobky, že jsou maminky, co nedávají cukr a průmyslově zpracované potraviny.

Z toho máme velikou radost. Změna myšlení ve společnosti je běh na dlouhou trať. Víme, že jeden článek svět nespasí. Ale každá kapička se počítá. Je vůbec zázrak, že nám v redakci dali prostor a nechali nás říct, co nám tato strava přináší.

Redaktorce i redakci patří dík za to, že se nebáli tyto alternativní matky pustit na svoje stránky :-)

Doplnění

Na vaše žádosti v komentářích jsme článek naskenovaly a přidaly, abyste si ho mohli přečíst. Bohužel jsme nevěděly předem, kdy vyjde, takže jsme se s ním ozvaly až když zrovna mizel ze stánků. Tak tedy alespoň takto elektronicky.

Článek ke stažení

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Krasny den dobre duse. Diky clanku, ktery jsem si minuly tyden precetla na pedikure jsem prisla na vase stranky. Jeste jsem se neprojizdela, ale verim, ze zde najdu uzitecne informace. Ja jeste deti nemam, ale uz ted vim, ze s jednou babickou narazim na styl vychovy v kterem chceme dite vychovavat. Takze si clanek vytisknu a ve spravny okamzik predlozim.

janajanička
29. 5. 2016

MB má v Čechách silné kořeny,byl to první jiný výživový styl po roce1989. Jestě dřív než vege, raw nebo paleo. Pak přišlo vegetariánství a pak postupně ostatní stravovací směry. To jsem zjistila já, ale JJ je naprosto jinýstyl a sice náš :-)

Ukázat další komentáře