Domů > Magazín > Blog

Ještě týden se můžete přihlásit do soutěže Hrdinové Jíme Jinak

Do konce srpna můžete posílat své příběhy o tom, jak změna stravy ovlivnila váš život, vaše zdraví, psychiku či vaši postavu. Máme připraveny tři výhry v celkové hodnotě 7.696 Kč a zatím máme tři soutěžící. Pokud se chcete přidat a zkusit svoje štěstí i vy, je nejvyšší čas se přihlásit.

Pravidla soutěže a ceny

Do konce srpna můžete posílat svoje příběhy a do 15.9. nasbírat lajky od čtenářů. Pokud budete mezi prvními třemi soutěžícími v počtu lajků, obdržíte výhru podle svého umístění.

Hrajeme o dárkové balíčky v hodnotě 1.000 Kč a 500 Kč od Country Life, o knihy Čínská studie, Kuchařka Čínská studie v kuchyni, roční členství v Klubu JJ a poukaz na kurzy JJ v hodnotě 500 Kč.  Celá pravidla a přehled výher naleznete zde.

Každý váš příběh je zajímavý

Možná váháte, zda se do soutěže přihlásit a zda je váš příběh dost zajímavý. Neváhejte! Ještě jsme se nesetkali s člověkem, který by změnil jídelníček a nic, co by stálo za řeč, by se u něj nezměnilo. Všechny vaše příběhy jsou zajímavé a vaše zkušenosti pomáhají ostatním získat odvahu vybočit z řady a začít žít zdravě.

A když si přečtete příběhy našich první tří hrdinů, uvidíte, že to vůbec není jen o hubnutí, jak by se na první pohled mohlo zdát. Navíc třeba Lucka změnou jídelníčku naopak přibrala. Ale je konečně spokojená. Však si to přečtěte. Ve skutečnosti jsme všichni změnou získali mnohem víc než jen ideální váhu.

Chcete podpořit svého favorita?

Seznamte se s našimi prvními třemi odvážnými hrdiny, kteří se nebáli, udělali změnu ve svém životě a poslali nám svůj příběh. Podívejte se a dejte jim lajk!

Aktuální pořadí soutěžících

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář