Veve: Zdravím všechny a hlavně Naši Evičku :-)
Dnes byl u mně na návštěvě bratranec s manželkou. Hned si všimli, že jsem zhubla a chtěli vědět, jak jsem to udělala. S radostí jsme jim vyprávěla o Jíme Jinak. Nejde jen o kila, i nálada je o hodně lepší a je to vidět. A dnes mě nachytal manžel – vařím čočku s řasou. Zvedl pokličku a hned se ptal, co to tam je. Povídám, to je kvůli nadýmáni, to se tam dává:-)))) Prošlo to na první dobrou :-) Má problémy s trávením, tak to ani nekomentoval. Evi, ty jsi měla pravdu. Mám jít za svým a manžel se synem se postupně přidají :-)))
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Nejde jen o kila, i nálada je o hodně lepší (Veve)
dobrá náladastrava a rodinamanželosobní zkušenostizměna jídelníčkunáladarodina a jídelníčekZkušenosti s Jíme Jinak
Schovat štítky
Poslední komentáře
Blanka
Před 7 minutamiVypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář