Jaroslava: Evi a celý týme Jíme Jinak, děkujeme s manželem za to, že se můžeme pochválit. Oba jsme shodili 3-4 kg, což je u nás velký úspěch, manžel celých šest týdnů nejedl uzeniny, a já jsem večer nemlsala. Zeleninová jídla byla výborná, kombinaci fazolí, rýže a zeleniny se musím ještě naučit dochutit. Světe div se, ráno jsem snědla kaši se zeleninou. Kaše s opraženou petrželí je mňamka. Děkujeme za jídelníčky, rady, náměty.
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
S manželem jsme oba shodili 3-4 kg (Jaroslava)
Zkušenosti - Podzimní detoxosobní zkušenostihubnutí bez hladověníhubnutí bez cvičeníchutě na sladkéstrava a partnerpartner se přidalhubnutímanželchutěpartner
Schovat štítky
Poslední komentáře
Klub
Veronika
Před 10 minutamiNevím, jak se s Vámi můžu spojit..? Jsou tu možné nějaké osobní zprávy..?🙈 Nebo mi pošlete nějaké bližší info a foto na vlasacka@seznam.cz..? :-) Děkuji!
Veronika
Před 12 minutamiděkuji Petrushko! :-) A tu neloupanou musím předem namočit, nebo platí stále “červená” = není třeba namáčet..? 🙈
Veronika
Před 13 minutamidíky Jaroslave! A loupaná půlená a celá – to je pak stejný postup..? Tedy nenamáčet..? A neloupaná se tedy musí namáčet..? To je ta “červená”, která má hnědou barvu..?🙈
Kurz
“Kvaška” – presovaný salát
Jasně 👍 Klasická kvašená je venku klidně 14 dní. Záleží, jaká tam je zelenina. Pokud tvrdší, pevnější, tak v pohodě i přes noc, pokud by to byl jen třeba ledový salát, polníček, něco křehkého, tak raději dát do lednice.
Buďte první, kdo napíše komentář