Domů > O nás > Pochvaly

V každém kurzu se naučím něco nového (Marcela)

Marcela: Dobrý den všem, kdo se podílí na těchto skvělých stránkách. Už jsem s Jíme Jinak nějaký ten pátek a vyzkoušela jsem i mimo jiné i Jarní očistu. Před dvěma lety jsem začínala proto, že jsem chtěla dát dolů ,,pár”kilo. Docela se mi to podařilo a tak jsem pokračovala dál, protože jsem uvítala pestrý jídelníček. Při každém kurzu se mi podaří něco přidat. Jednou se naučím (a překonám se) vyčistit si jazyk olejem, jindy zase uklízím společně s vámi. Letos jsem šla opět do Jarní očisty. Moc se mi líbí propracovanost každého kurzu, kila sice zůstala, ale cítíme se doma moc dobře. Není to jen o hubnutí, je to už life style. Mám velkou podporu od manžela, i když si občas dělá srandu, že na něm dělám pokusy :-]
Děkuji, jste úžasní. Přeji hodně dalších úspěchů.
Marcela

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

PhDr. Alois Dvořák, 1951, vystudoval FŽ UK v Praze, pracoval jako tiskový mluvčí několika ministrů obchodu a cestovního ruchu ČR, publikoval řadu článků v ústředním a odborném tisku na téma maloobchod a cestovní ruch, od začátku 80. let do poloviny 90. let spolupracoval s Československým rozhlasem, zejména jako odborný host pořadu Kolotoč., ale i autor komentářů, poznámek a glos. V roce 1996 založil reklamní agenturu, kterou provozoval až do svého odchodu do důchodu.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář