Domů > Magazín > Blog

V Sama doma si to vypili

V pořadu Sama doma jsem mluvila krátce o vhodném pití na jaře (první část) a předvedla v praxi, jak si udělat smoothie z plevele (druhá část). Nečekala jsem, že tohle bude mít někdo odvahu ochutnat :-)

Nakonec si vždycky dají

Už jsem několikrát byla vařit v různých pořadech. Nejvíc mě baví ten závěr, když se pánové od techniky jdou podívat z blízka na to zdravé jídlo. Nechybí různé poznámky na téma: “Není nad pořádný řízek” apod., ale vždycky jsou zvědaví a nakonec jim chutná, když překonají strach ze zeleniny. Ale tentokrát jsem předpokládala, že brčálové smoothie z plevele si odvezu domů. To už je fakt nebezpečně zelené.

Moderátorkám vonělo…

Když jsem smoothie na konci pořadu mixovala, tak moderátkám zavonělo až pod roušky. Neměly ale šanci ho ochutnat, protože ke stolečku, kde jsem měla rozložené jarní nápoje, se první dostavili opět pánové. A začala zajímavá diskuse na téma smoothie. Evidentně poslouchali a někteří byli zklamání, že v domnění, jak pro sebe dělají dobře, si vlastně škodí. Dokonce uznali, že je to logické. Ó jak jim rozumím! Kolik let jsem si myslela, že jím dobře…

…sympaťáci si to vypili

Jeden ochutnal a nahlas se podivil, jak je to dobré. Nechal si dolít skleničku, čímž povzbudil všechny ostatní mladé muže, aby se nebáli. Nakonec jsem musela poprosit o další skleničky, protože zájemců bylo víc než čistého nádobí. S radostí jsem vylila celý obsah do skleniček a radovala se, že sympaťáci z televize se nebojí ochutnat plevel.

PS: Pokud jste pořad neviděli a zajímá vás téma pití na jaře, klikněte na odkazy:

 

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

timea.milkova
10. 5. 2020

Rada sa na teba Evka pozeram, na vsetky tvoje videa. Na kamere ti to svedci (i s ruskou), posobis vzdy velmi presvedcivo a sebaisto…ale zaroven je citit i pokoru! Dakujeme za super tipy na zelene jarne smoothies, urcite doma i s rodinou vyskusam :-)

Evi, mám moc ráda tvůj projev – klidný, sebejistý, ale bez stopy nadřazenosti. Jsem s JJ od podzimu a je mi s tebou a Helčou moc hezky. Moc děkuju!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

5
39

Video motivace: Nečekejte, až to bude dokonalé

Máte pocit, že to není dokonalé? Že se vám nedaří, jak byste chtěli? Pak si pusťte toto video. Mám pro vás trošku motivace. Nejste na zdravé vaření sami!
3
37

Už 10 let jím jinak – zůstanu u toho?

Už 10 let jím jinak! Co to se mnou udělalo? Stálo to za to? A budu pokračovat? O to se s vámi podělím ve videu.
28

Děkujeme za podporu v Prostřeno! 💗

Moc vám chceme poděkovat za podporu v Prostřeno!, za vaše hlasy a sdílení. Máme obrovskou radost z nadšených zpráv, které nám posíláte. Ležíme v nich, čtem...
44

Soutěž o balíček potravin od Probio

Soutěž už byla ukončena a výherce byl odměněn.
10
5

Žádné bolesti nemám, operace nebude (Lucka, 52 let)

Celý dospělý život jsem držela dietu s nedobrými jídly. Bylo zdravé, ale nechutnalo mi. Úlety jsem doháněla sportem. Už pár let jsem byla vegetariánkou a p...