Domů > Magazín > Blog

V Sama doma si to vypili

V pořadu Sama doma jsem mluvila krátce o vhodném pití na jaře (první část) a předvedla v praxi, jak si udělat smoothie z plevele (druhá část). Nečekala jsem, že tohle bude mít někdo odvahu ochutnat :-)

Nakonec si vždycky dají

Už jsem několikrát byla vařit v různých pořadech. Nejvíc mě baví ten závěr, když se pánové od techniky jdou podívat z blízka na to zdravé jídlo. Nechybí různé poznámky na téma: “Není nad pořádný řízek” apod., ale vždycky jsou zvědaví a nakonec jim chutná, když překonají strach ze zeleniny. Ale tentokrát jsem předpokládala, že brčálové smoothie z plevele si odvezu domů. To už je fakt nebezpečně zelené.

Moderátorkám vonělo…

Když jsem smoothie na konci pořadu mixovala, tak moderátkám zavonělo až pod roušky. Neměly ale šanci ho ochutnat, protože ke stolečku, kde jsem měla rozložené jarní nápoje, se první dostavili opět pánové. A začala zajímavá diskuse na téma smoothie. Evidentně poslouchali a někteří byli zklamání, že v domnění, jak pro sebe dělají dobře, si vlastně škodí. Dokonce uznali, že je to logické. Ó jak jim rozumím! Kolik let jsem si myslela, že jím dobře…

…sympaťáci si to vypili

Jeden ochutnal a nahlas se podivil, jak je to dobré. Nechal si dolít skleničku, čímž povzbudil všechny ostatní mladé muže, aby se nebáli. Nakonec jsem musela poprosit o další skleničky, protože zájemců bylo víc než čistého nádobí. S radostí jsem vylila celý obsah do skleniček a radovala se, že sympaťáci z televize se nebojí ochutnat plevel.

PS: Pokud jste pořad neviděli a zajímá vás téma pití na jaře, klikněte na odkazy:

 

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

timea.milkova
10. 5. 2020

Rada sa na teba Evka pozeram, na vsetky tvoje videa. Na kamere ti to svedci (i s ruskou), posobis vzdy velmi presvedcivo a sebaisto…ale zaroven je citit i pokoru! Dakujeme za super tipy na zelene jarne smoothies, urcite doma i s rodinou vyskusam :-)

Evi, mám moc ráda tvůj projev – klidný, sebejistý, ale bez stopy nadřazenosti. Jsem s JJ od podzimu a je mi s tebou a Helčou moc hezky. Moc děkuju!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

20
3

Pupalka dvouletá – skvělá v kuchyni i v lékárničce

Královna noci, pupalka, se dá využít i přes den. Je to léčivka, krásně voní a její květy, kořen i listy se dají využívat v kuchyni. Pupalkový olej je hotov...
2
7

Chcete zdravěji jíst a nevíte, jak na to?

Máte obavy, že to nezvládnete? Bojíte se něčeho? Zbytečně. Pusťte si motivační 2-minutovku. Poznáváte se někde?  :-)
17
1

Vitamínové bomby: Recepty, které posílí imunitu

Prevence před koronavirem a chřipkami? Začněte pracovat na své imunitě. Zařaďte do svého jídelníčku tyto jídla!
6
12

Jedny ruce navíc – dokonalý robot se super slevou

Pustili jste se do pečení vlastního chleba? Děláte často koláče, krémy a šleháte pěny? Pokud už vás bolí ruce a potřebovali byste jedny navíc, dejte si do ...