Domů > Magazín > Blog

Vánoce jinak – Síň slávy

Letošní kurz Vánoce jinak je u konce. V kurzu běží poslední týden a my tímto vyzýváme všechny, aby se pochválili za to, co se jim letos povedlo a na co jsou pyšní.

Kdo může do Síně slávy

Připomínáme, že toto není místo jen pro ty “stoprocentní”, kteří splnili vše, co kurz nabízel, jedli naprosto vzorně a nikdy nesáhli po ničem mimo naplánovaný jídelníček. Toto je místo pro všechny, kterým se podařilo naučit něco nového, kteří překonali nějakou závislost, kterým se podařilo dát do pořádku kus domácnosti nebo důležité vztahy, mají letos Vánoce v klidu nebo si prostě kurz užili jakkoli po svém a splnili si něco, co je pro ně důležité.

Do síně slávy se nominujete sami a cílem je uvědomit si, jaký pokrok jste udělali. Vzpomenout si, že na začátku jste se mnohých úkolů báli a nevěřili, že je dokážete a teď, po devíti týdnech, už jsou pro vás některé téměř samozřejmostí. Naučit se ocenit sebe sama je príma a tady máte prostor, kde si to můžete natrénovat :-)

Naše nominace

My jako prvního samy za sebe nominujeme oba Martiny – muže, kteří nám ženám byli během letošního Adventu velkou inspirací. Příběh prvního Martina jsme zveřejnily nedávno a rozhodně stojí za přečtení.

Za ženy jsme si dovolily nominovat Janu K., která pojala Vánoce letos minimalisticky ke své spokojenosti takto:

Tento rok jsem si Vánoce naprosto zminimalizovala. Zredukovala jsem dárky na úplné minimum, z čehož většina mi padla do oka už před pár týdny, takže žádné “pane bože co dat tomu a tomu” a pak koupit kravinu aby se neřeklo. Z těch dárku, ze kterých sešlo, a kde nejvíc hrozí nákup blbosti jsem se proste vzájemnou dohodou vyvlekla a je to úleva. Proste jen par zcela přirozeně vyhlédnutých drobností pro opravdové blízké. Neznám-li někoho natolik (i když se známe dlouho) abych mu dala něco smysluplného, tak proč mu dávat cokoliv. Neřeším úklid, mám paní na úklid, a to mi stačí. Když me to někdy tak přirozeně přijde tak něco odložím a daruji ale nenutíí se. Žádné velké vyváření ani pečení taky neplánuji. Výzdoba totálně minimální. Kdo se s tím ma pak sundavat o tři týdny později :) Vánoce plánuji strávit s milým a jinými blízkými třeba sledováním filmu, hraním her atd. Taky mě nebaví balení, tak jsem třeba v jednou případě zaukolovala dceru, kterou to baví. Vyřešeno. Minuly týden mi kdosi řekl jak je vystresovaný z Vánoc. Můj vlastni stres není na nule, ale kam se to hrabe na některé předchozí roky. Proč jsem to takhle neudělala už dřív?

A jak to máte vy?

Těšíme se na vaše zprávy o tom, co se vám povedlo, na co jste pyšní a co se u vás změnilo!

PS: Fotky, které vidíte v tomto článku, jsou od účastníků kurzu.

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Holky děkuji za přání, mějte krásné bezbolestné radostné dny a samozřejmě i Vaše rodiny, jak jinak.:)

Neli, preji rychle uzdraveni. Hezky jste to napsala, cloveku mluvite z duse.
Take posilam objeti s pranim hodne zdravi a Evicce vse nej, nej k svàtku.
At se mame vsichni radi a po Novem roce se tu na JJ zase sejdeme.

Ukázat další komentáře