Domů > Magazín > Blog

Vzpomínka na setkání v Brně

Minulý týden jsme se potkali v Brně v Jaselské. Posílám všem pozdravy, fotku pro vzpomínku a díky za osobní setkání!

Poprvé živé setkání v Brně

Protože přes den učím a večer dělám na stránkách Jíme Jinak, nezbývá mi moc času navíc, abych někam odjela. A tak osobní setkání, kde se musí hledat místo, domlouvat kuchyň, vybírat a platit zálohy atd. stále odkládám na dobu, až děti povyrostou a nebudu za paní učitelku a budu je moci nechat večer doma samotné. Naštěstí se toho Martina chopila a celou akci zorganizovala. Díky, Martino!

Mělo to být komorní setkání

Myslely jsme si, že se nás potká 10, maximálně 20 u jednoho velkého stolu. Pojíme, popovídáme a půjdeme domů. Jenže Brňáků se hlásilo mnohem víc, až jsme musely vyhlásit stop stav, protože bychom se do salonku už nevešli. Přijely totiž holky i ze Zlína nebo Kroměříže! Nacpalo se nás tam něco přes 40. Děkuji všem, co jste přišli, omlouvám se za stísněné podmínky, takovou účast jsme s Martinou opravdu nečekaly. A moc mě mrzí, že jsme některé z vás museli odmítnout, ale už skutečně nebylo kam vás posadit.

Prima akce

Po skvělé bezlepkové večeři a bezlepkovém dezertu jsme se nasoukali do salonku. Stará partička z Adršpachu si stihla ještě dát veganský vaječňák. Dostala jsem od Dany ochutnat a jak nepiju, tak tohle bych mohla :-) Navzdory stísněným podmínkám se snad akce povedla. Tedy alespoň podle toho, co jste říkali, když jste odcházeli. Probrali jsme všechno možné a když docházely dotazy, byl akorát čas opustit jídelnu.

Jsem moc ráda, že jsem konečně poznala některé z vás osobně

Znám vaše jména a nicky jen z komentářů v Klubu a kurzech, ale teď už znám i tváře, hurá!

Nejvíc mě překvapila Miluška, která přijela z Kroměříže vlakem, vypadala na padesát, ale přiznala, že ji táhne na sedmdesátku. Klobouk dolů! Takhle pěkná a vitální bych chtěla v jejích letech být. Cestuje, jí jinak už roky, vypadá výborně. Vítala se i loučila slovy: “Miluju Jíme Jinak.” Díky, Miluško, díky všem a někdy zase někde na viděnou!

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Také děkuji za milé setkání! Krom toho, že jsem viděla Evu “naživo”, bylo fajn si popovídat s podobně “jedícími”, měla jsem skvělé spolustolovníky! Kvůli tomuhle vzájemnému sdílení zkušeností se těším na nějaké další setkání. Přeji co nejjarnější jaro všem!!

Miluše
5. 4. 2019

Posílám krásný pozdrav z Kroměříže a děkuji Evě a Martině za osobní setkání v Brně. Určitě bych se příště zase zúčastnila. Po přečtení posledního odstavce jsem se i trochu začervenala. Manžel mi celý článek vytiskl s příslušným komentářem /cha, cha/. Mějte se všichni moc dobře a loučím se s vámi s pozdravem : Miluji JJ.

Ukázat další komentáře