Domů > Magazín > Blog

Vzpomínka na setkání v Brně

Minulý týden jsme se potkali v Brně v Jaselské. Posílám všem pozdravy, fotku pro vzpomínku a díky za osobní setkání!

Poprvé živé setkání v Brně

Protože přes den učím a večer dělám na stránkách Jíme Jinak, nezbývá mi moc času navíc, abych někam odjela. A tak osobní setkání, kde se musí hledat místo, domlouvat kuchyň, vybírat a platit zálohy atd. stále odkládám na dobu, až děti povyrostou a nebudu za paní učitelku a budu je moci nechat večer doma samotné. Naštěstí se toho Martina chopila a celou akci zorganizovala. Díky, Martino!

Mělo to být komorní setkání

Myslely jsme si, že se nás potká 10, maximálně 20 u jednoho velkého stolu. Pojíme, popovídáme a půjdeme domů. Jenže Brňáků se hlásilo mnohem víc, až jsme musely vyhlásit stop stav, protože bychom se do salonku už nevešli. Přijely totiž holky i ze Zlína nebo Kroměříže! Nacpalo se nás tam něco přes 40. Děkuji všem, co jste přišli, omlouvám se za stísněné podmínky, takovou účast jsme s Martinou opravdu nečekaly. A moc mě mrzí, že jsme některé z vás museli odmítnout, ale už skutečně nebylo kam vás posadit.

Prima akce

Po skvělé bezlepkové večeři a bezlepkovém dezertu jsme se nasoukali do salonku. Stará partička z Adršpachu si stihla ještě dát veganský vaječňák. Dostala jsem od Dany ochutnat a jak nepiju, tak tohle bych mohla :-) Navzdory stísněným podmínkám se snad akce povedla. Tedy alespoň podle toho, co jste říkali, když jste odcházeli. Probrali jsme všechno možné a když docházely dotazy, byl akorát čas opustit jídelnu.

Jsem moc ráda, že jsem konečně poznala některé z vás osobně

Znám vaše jména a nicky jen z komentářů v Klubu a kurzech, ale teď už znám i tváře, hurá!

Nejvíc mě překvapila Miluška, která přijela z Kroměříže vlakem, vypadala na padesát, ale přiznala, že ji táhne na sedmdesátku. Klobouk dolů! Takhle pěkná a vitální bych chtěla v jejích letech být. Cestuje, jí jinak už roky, vypadá výborně. Vítala se i loučila slovy: “Miluju Jíme Jinak.” Díky, Miluško, díky všem a někdy zase někde na viděnou!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Klub

Také děkuji za milé setkání! Krom toho, že jsem viděla Evu “naživo”, bylo fajn si popovídat s podobně “jedícími”, měla jsem skvělé spolustolovníky! Kvůli tomuhle vzájemnému sdílení zkušeností se těším na nějaké další setkání. Přeji co nejjarnější jaro všem!!

Klub
Miluše
5. 4. 2019

Posílám krásný pozdrav z Kroměříže a děkuji Evě a Martině za osobní setkání v Brně. Určitě bych se příště zase zúčastnila. Po přečtení posledního odstavce jsem se i trochu začervenala. Manžel mi celý článek vytiskl s příslušným komentářem /cha, cha/. Mějte se všichni moc dobře a loučím se s vámi s pozdravem : Miluji JJ.

Ukázat další komentáře

Čtěte více na toho téma

Vyzkoušejte také

Vyhlášení soutěže o knihu Meditace pro zdraví

Děkujeme vám všem, kteří jste se zúčastnili soutěže, za krásné a inspirativní odpovědi, co pro vás znamená meditace a při jakých činnostech se dokážete zce...
24

Soutěž o knihu Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli

Soutěž je již ukončena a výherce odměněn.

Vyhlášení soutěže o balíček potravin Probio

Děkujeme všem, kteří nám napsali své výzvy a zapojili se do soutěže. A kdo se stává šťastným výhercem balíčku?

Zhubněte do plavek za 14 dní – STARTUJEME!

Oblíbený a velmi úspěšný online program Hubneme do plavek už běží. Přidejte se a dejte dolů poslední zimní faldíky, dostaňte se do psychické pohody a naučt...

Proč si dát na podzim detox

Podzimní odlehčený jídelníček nám pomáhá zregenerovat trávení a tím posílit imunitu. V zimě budeme odolní, rýma a chřipky si nás nepřijdou. Ale jsou i jiné...