Eva: Evi, nakonec jsem nenašla odvahu napsat, byť anonymně, svůj příběh. Ale nevadí, stejně jste mi moc pomohli. Měním své příšerné stereotypy, zlozvyky v jídle a hlavně pro mě největší zázrak, který nedokážu pochopit: měním pohled na sebe… I když nehubnu tak, jak ostatní zde….najednou mám pocit, že nejsem tlustá a odporná. Možná je to tím, že vaše/naše jídlo se lépe tráví, cítím se lehce a nemám výčitky ze sacharidů:-). Je to neskutečné. A dospěla jsem k tomu, že nemusím žít v neustálé nenávisti ke svému tělu. Evi, píšu to hlavně proto, že ti chci moc poděkovat!! Děkuji ti za to, co na Jíme Jinak pro všechny děláš. Je to úžasné! Zůstávám v klubu Jíme Jinak a těším se na Jarní očistu :-))).
Přeji všem krásný zbytek roku a do nového roku zdraví, pohodu, lásku a zkrátka vše, co si jen budete hezkého přát!💞

Základní kurz: Zdravé vaření pro tělo i duši
13. července 2026, od 15:00, Praha Laboratorio Rezervovat místo
Buďte první, kdo napíše komentář