Domů > Magazín > Blog

Zbývá posledních 9 dnů na vstup do programu Hubneme do plavek

Letní kurz byl nad očekávání úspěšný. Potvrdilo se, že když je daný jídelníček a přesná pravidla, jsou výsledky zaručené. Stovky žen shodily faldíky a zbytečná kila, dostaly se do formy i do lepší nálady a jsou velmi spokojené. A protože léto končí, končí i kurz a znovu jej otevřeme až příští rok v létě. Pokud se chcete přidat, je nejvyšší čas. 15.9. kurz vypínáme. Přihlaste se a získejte 14 denní program přístupný na 2 měsíce.

Stále nám chodí úžasné příběhy od účastnic letního programu. Máme opravdu radost z odhodlání, nadšení a hlavně z hubnoucích výsledků během tak krátké doby. Vybraly jsme některé komentáře pro představu, co kurz účastníkům dal a stále ještě dává, protože v něm právě “jede” několik prima žen. Třeba vás zkušenosti ostatních postrčí, pokud ještě váháte. Ještě 9 dnů se můžete přidat. Pak zase až za rok.

To se to hubne

Moc nás baví, jak se čtenářky diví, že hubnou a přitom si tak dobře jedí. My to moc dobře známe. První roky jsme se bály, že to přejde, že je to nějaký omyl, že přeci není možné se dobře najíst, hubnout se a uzdravovat. Ale je to tak. Krásně to shrnula Wasp70:  To se to ale hubne… nemám hlad, chutná mi, mám energii .. Vždycky mi kolem lidé říkali, co nemám jíst… ALE nikdy mi nikdo neřekl, co jíst mám! Konečně mám něco, co jsem vždycky hledala… Děkuji dámy”

Vaše zkušenosti

Svoje fotky a příběhy nám daly k dispozici odvážná Monika (49 let), která chodí a dívá se do slunce, Katka, která se zbavila léků na otoky nohou a Stáňa, která už se nestydí do plavek. Jejích fotografie vidíte v tomto článku. Jejich motivací nebylo vždy jen hubnutí. Spíše šlo o zdraví, jak se můžete dočíst v jejich příbězích.
Pokud se chcete podělit o svoje úspěchy i
vy, pošlete nám je na info@jimejinak.cz, rády je zařadíme na hlavní stránku. Z komentářů od účastníků vybíráme:


Neli:monika-pred-po
Hurá, jde to :) prvních 14 dní nic moc, nedařilo se, druhých 14 dní běží a už jsem na vysněné váze, která pro mne v lednu byla nedohlednu, ale cítím se jak na začátku, jídla si užívám, někdy teda do nás zapadne neuvěřitelné množství svačiny :), ale co :) než jsem natrefila na tento druh stravování a zkusila ho, prošla jsem si častými kopanci ve stravování a mladší synek mi dodal tu poslední nutnou motivaci, abych opustila zajeté koleje. Na této stravě se cítím velmi dobře a vše potřebné se vevnitř léčí, oproti raw období, kdy jsem “ulítávala” mimo každodenní život.. Prima léto!
Utte2: “Tak po 14 dnech kurzu mám dole 3 kg a je mi krásně… Vidím to, cítím to a dnes jsem si dokonce musela koupit šaty velikosti 34, protože 36 mi prostě neseděla. Tak to mě skoro rozesmálo. Už jsem skoro na váze, kterou jsem měla na gymplu, takže paráda a mizí i bříško, které mi po těhotenství zůstalo. Jídelníček chválím, řada věcí je pro mě naprosto nová a nebýt kurzu asi bych do receptů neměla odvahu, takhle zkouším nové chutě a moc mě to baví. Tento týden se přidal i manžel, takže spokojenost.”

Dana: Čtyři kilka dole. Super. Ze začátku to taky vypadalo, že si jenom užiju dobrého jídla.

Petrazh: Mám za sebou “jiný” týden a cítím se skvěle! Dole kilo, v pase tři cm pryč a hlavně, o 90% menší alergické projevy! (mám alergii na kvetoucí trávy a za sebou bezproblémový víkend v rozkvetlé přírodě). Bomba!”
Wasp70:AIbEiAIAAABDCLuUxee85b67MCILdmNhcmRfcGhvdG8qKGFmMDg3YzdhNTZkZjk0YTA4NzU5ZWZlOGYzMDRkODEyZWIyMGE1ZjkwAVw6ZVmzqjkwVpJWeZjsmSkr7oNM
unnamed1-e1469085136783Milá Evo a Heleno, o Jíme Jinak mi řekla kamarádka, která podle vás jí už od ledna a vypadá a cítí se báječně… Rozhodla jsem se začít… Dneska ráno jsem se zvážila a změřila. Mám 5,5 kg dole, 4 cm přes prsa, pas, břicho, boky… Neuvěřitelné. Lidé kolem si všímají a ptají se jestli nejsem nemocná, když tak rychle hubnu… Já na to říkám: ” ne, jsem zdravější, než kdy jindy” …. minimálně se tak cítím.. Těším se na další úbytky, energii a dobroty, které si uvařím… Děkuji moc
Reh-Ve: Dobrý den, celý život se snažím zhubnout, vyzkoušela jsem spoustu postupů….vždy šlo dolů pár kil, a pak se hubnutí zastavilo. Vždycky jsem do sebe cpala hlavně bílkoviny, proteiny atd.
Chutnost vašich receptů mě moc překvapila. Kurz jsem zakoupila před dovolenou, začala jsem recepty postupně zařazovat. I když jídelníček nedodržuji přesně, maso a mléčné výrobky jsem vyřadila. Zmizely mé otoky nohou, nafouklé břicho a cítím se mnohem lehčeji. Váhu jsem zatím nestudovala, ale v oblečení se mi lépe dýchá. Pokusím se tímto směrem jít dál. Moc děkuji za cestu…nápady, množství a kombinace jídel, dochucení jídel a vůbec vaše vychytávky. Vždy budu ráda navštěvovat vaše stránky a studovat nové příspěvky. Děkuji Věra Ř.

Ještě není pozděhubneme-do-plavek

Pokud se vám letos v létě nepovedlo najít si čas na sebe, zbavit se faldíků, poznat zdravá jídla, nebo se rovnou naučit zdravěji vařit, ještě není pozdě. Během dobře vedených 14 dnů může být všechno jinak. Takovou máme zkušenost.

Ale pospěšte si. Vstup do připraveného letního programu s osvědčeným postupem a jídelníčkem na každý den skončí 15.9. Po přihlášení budete mít 14 denní program k dispozici na 2 měsíce.

Děkujeme a držíme palce


Děkujeme všem, co s námi do kurzu šli. Děkujeme za krásné reakce a milé emaily. Držíme palce všem co se do kurzu pustili a právě jím procházejí. Jsme stále s vámi a přejeme vám, abyste jako ostatní načerpaly inspiraci z připravených jídelníčků a receptů. Výsledkem budou krásně shozená kilaspousta pozitivní energie.
Upravte si jídelníček a zatočte s faldíky právě teď.  Přidejte se k nám.

Podívejte se jak na to (klikněte)

Krásné pozdní léto.
Eva a Helena

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Právě jsem dočetla nové info ,, Podzim”.
Chtěla bych poděkovat Evče a Helče, že se o svoje ,,děti” (nás z JJ) tak starají a v předstihu posílají zajímavé články. Je vidět, že vám nezáleží pouze na vás, ale na nás všech, co jsme se do toho dali.
Už není cesty zpět a proto, jedeme dál holky jedny…
Mě je 53let a také vás všechny z JJ prosím o tykání.
Jsme jako jedna rodina, tak proč si vykat?
díky a ahoj

janapelka
14. 9. 2016

Ahoj holky, už si tu připadám jako doma, tak si odvažuji tykat.Pokud by vadilo, neváhejte mě odkázat do patřičných mezí.Chci moc poděkovat za nové informace ohledně podzimu, slinivky, atd, to přesně bodlo.Já i manžel jsme země a docela sedí to, že máme slinivku a možná i slezinu oslabené, tak se budem snažit něco s tím udělat.Chtěla bych se ještě zeptat, když bych si koupila členství na splátky, vztahovaly by se na mě i tak slevy na kurzy, např. Vánoce jinak nebo Jarní očista(mám za to že ta vyšla členy klubu nějak na 400kč)nebo je to jen pro ty, kteří zaplatí členství najednou?Bohužel najednou ho zaplatit nemůžu, proto se ptám.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

klub
36
28

Kolik čeho jíst – tabulka potravin

Kolik můžeme sníst zeleniny a kolik mořských řas? Jak často je vhodné jíst celozrnné obiloviny a luštěniny? Můžeme si dát živočišné potraviny? Jaké a kolik...
16
14

Chcete lepší postavu? Zkuste tento letní jídelníček

Biologické léto je tu! Co máme jíst a pít? Čemu se raději vyhnout a co v této sezóně přidat? Vylaďte jídelníček na letní, spravte si postavu do plavek a zl...

Krém z červené čočky, špalda a zelenina

I oko žádá své a proto si vždycky v kuchyni ráda hraji. Prášek z červené řepy zaručí wow efekt na talíři. Toto lahodné a jednoduché jídlo je nejen krásné n...

Kopule z kuskusu se zeleninou

Barevné kopečky z kuskusu a zeleniny. I když to na první pohled vypadá komplikovaně a pracně, nelekejte se. Je to jednoduché a osvěžující jídlo, které bude...
21
25

Když je žák připraven, učitel se objeví

O státním školství si už dlouho myslím svoje. I proto, že jsem ve školách strávila nemálo času. A jak všichni víme, času v životě nemáme zrovna nazbyt. Čas...

Zelňačka s tofu

Milujete zelňačku a nevíte jak ji uvařit zdravě bez brambor a klobásy? Nám se to povedlo a je ještě lepší, než ta klasická.