Domů > O nás > Pochvaly

6 kg za měsíc pryč jen díky stravě (Tereza)

Tereza: Krásný den, tady je můj sumář po měsíci v kurzu Hubneme do plavek:
Dala jsem si to hned dvakrát za sebou, ale jakmile jsem pochopila princip obilovina, luštěnina, zelenina a sem tam tofu a tempeh, tak experimentuji, protože jsem líná číst recepty a dělat věci přesně podle návodu. Přiznám se, že se mi nikdy nepodařilo uvařit všechno, většinou to tedy byla snídaně, polévka a oběd/večeře k obědu a zbytek od oběda jsem snědla k večeři. (Málokdy jsem uvařila i večeři zvlášť.) Půst si dávám každých 5-7 dní, mám ho za sebou 4x a mám pocit, že už stačí. Zhubla jsem ze 71 Kg na 65, tedy 6 kg za měsíc. V podstatě mě to děsí, neboť doslova “žeru”, byli jsme s mužem na večeři s vínem, steakem a dezertem, občas uzobnu co mi chutná, dám si víno, no moc to neřeším. Prvních 14 dní jsem brala hodně poctivě, teď už to beru jako trvalou změnu jídelníčku. Líbí se mi, že mohu takto krásně vařit i pro miminko, dvouleťák se zatím dost brání, ale někdy taky bagruje, že až koukám. Celkově jsem velmi spokojená, vše se mnou jí i můj muž, i když mu někdy dodám k tomu navíc maso. Dokonce už jí i ranní polévky a kaše. Nemohu si vynachválit tenhle způsob stravování, i když je to náročné na čas, stojí to za to. Ještě neumím zkrotit ten binec v kuchyni, zelenina, šlupky, mističky, hrnce, mixér prostě všechno, pouštím teď myčku 2x denně :-D
Moc děkuju, neumím vyjádřit, jak jsem šťastná, že jsem natrefila na tak “jednoduchou” cestu k hubnutí. Cvičit ještě nestíhám, takže těch 6 kilo bylo fakt jen stravou. WOW. Děkuji moc Evo za vaši práci a práci celého týmu.

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář