Domů > Magazín > Blog

A jedeme! Podzimní detox odstartoval!

Právě dnes jsme odstartovaly podzimní detox! A je to jako velká lavina. Dostáváme spoustu vašich nadšených reakcí, odhodlání, předsevzetí! Děkujeme za ně moc. Je vidět, že se na následujících 9 týdnů programu maximálně těšíte a máme z toho obrovskou radost!

Tak silné nadšení a odhodlání jsme už dlouho neviděly. Už byste nejraději otevřeli všechny části programu najednou a vydali se přímo raketovým tempem vstříc lepšímu jídelníčku! :-)

Ano, všechno to bude :-) Postupně, hezky krok za krokem. Už tento týden začínáme ubírat nevhodné potraviny a nahrazovat zdravějšími, čeká nás pár úkolů k malému zamyšlení a nákupní seznam na příští týden. A od příštího týdne ochutnáme i nová jídla.

Těšte se na jídla i sdílení nápadů

Pochutnáme si na spoustě výtečných jídel. Upravíme váhu, metabolismus i návyky. Vyčistíme chutě!

A jak už tušíte, program není jen o jídle.

Potěšíme se také sdílením nápadů na všelijaké kreativní, i užitečné drobnosti pro hezčí život a veselejší Vánoce.

Loni se řada z vás chlubila i vyklizenými kostlivci z části bytu, kam už se i zbytek rodiny bál vstoupit :-)

Bude to zkrátka opět skvělé a my se na vás těšíme.

 

Máte naši podporu

My, Eva a Helena, se opět věrně hlásíme do služby v boji s vašimi kilogramy navíc, špatnou životosprávou, neposlušnou vařečkou,  nepořádkem, stresem a spěchem!

Jsme tu s vámi živě a budeme vás po celých 9 týdnů provázet, odpovídat na dotazy a podporovat vás ve splnění vašich plánů!

Těšíme se, až na konci programu opět uslyšíme ty skvělé příběhy. Příběhy, jak jste se zbavily kil, jak jste se naučily mnoho nového, jak jste se naučily vařit lépe, jak jste prožili svátky v klidu a pohodě, …hlavně ale podle svých představ.

Všechny ty krásné příběhy nás opět nabíjí energií a my ji pak můžeme rozdávat dále!

Děkujeme vám všem, kteří jste se rozhodli vydat na cestu s námi!

 

Pozdě není, ale pospěšte si

Na poslední chvíli se k nám připojují další účastníci. Dostáváme dotazy, jestli už není pozdě na připojení k programu. Ještě do konce týdne se můžete připojit, pak vstup na rok zavíráme. Stále také platí váš slevový kód na 1 000 Kč, který jsme vám poslali do e-mailu.

Chci slevu na program

Nebo se můžete stát ročním členem Klubu Jíme Jinak. Získáte přístup k zamčeným videoreceptům, rozhovorům, jídelníčkům a cenným materiálům. Klubáci mají řadu slev v partnerských obchodech a tento podzimní program jen za 490 Kč.

Chci se balíček klub + program

 

Jdeme na to

Teď už si přehrajte video a pročtěte, co vás tento týden čeká.

Přejít na kurz

 

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Musím Vám napsat něco pozitivního ohledně dcery. Minulý týden dostala od tatky k svačině do školy rohlík s máslem, který nesnědla a ode mě chtěla příští den jahlovou kaši s osmaženou cibulí. Dostala ji a spolužáci jí říkali: fuj, to ti chutná a ona, že jo. Říkala jsem jí, ať to nejí moc viditelně. OSPOD kontroluje, co mám pro ní v ledničce, hlavně mléčné výrobky a otec se jí taky ptá.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Cesta k volnosti

Už dál nemohu. Schovávám tvář v dlaních. Slzy mi tečou proudem a tělem prochází známý třes. Každý můj koncert mi přináší obrovské utrpení. Mysl poskakuje j...
14
21

Užijte si léto v domě u moře – ušetřete přes 5.000 Kč

Pokud hledáte poklidné, bezpečné místo u moře, blízko pláže, s bazénem a venkovním posezením, jste tu správně. Dům i okolí je vhodný pro rodiny s dětmi. Ne...

Krásné knihy pro nové hrdiny

Nakladatelství Smart Press vydává knihy českým autorům. Takové, které pomáhají k lepšímu životu, knihy o jídle, zahradě i pro duši. Pokud jste se účastnili...