Domů > Magazín > Blog

Listopadový úplněk 27. 11. 2023 v Blížencích

Pokud máte pocit, že listopad je pro vás letos náročný na zvládání sebe sama nebo dění okolo vás, mám pro vás dobrou zprávu! Přehoupli jsme se z hlubin a temnot Štíra do lehkosti a hlavně výšin znamení Střelce. Nadcházející úplněk bude v duchu vzestupu, úlevy a budete moci pocítit zrychlení v akceschopnosti. Nastane v pondělí 27. 11. v 10:16 ve znamení
Blíženců. A co přinese?

Konce jako přirozená součást bytí

Pro lepší pochopení, projít si listopadovou štíří etapou je nezbytné a naprosto cenné! Energie transformace je důležitá pro každého z nás, aby se přiměl podívat do skrytých koutů sebe sama a dokázal uvidět, co uvnitř zabírá místo, a to mohl vytřídit a rozloučit se s tím nebo to přetvořit v něco nového. Témata konců nám nejsou příjemná a mnohdy s konci ani neumíme patřičně zacházet, abychom jim dali své místo a úctu, která by měla být přirozenou součástí všeho, co jsme prožili, ať už to bylo jakékoli.

S každým koncem přichází začátek něčeho nového

A to je podstata konců. Něco se uzavře a jiné nové otevře. Jen zachovat klid a porozumět, co se děje. Každoročně listopad bývá pro lidi náročným měsícem s přibývající tmou a větší citlivostí směrem k věcem pod povrchem. Mnoho lidí mívá touto dobou hluboké a živé sny. Avšak po duševním protřídění a přeměně přichází Střelec a povýšení vzhůru toho, co stojí za to. A to budeme moci pociťovat v těchto dnech, kdy daleko lehčeji dáme věcem volný průběh a ony se budou moci dít.

Vstříc novému

Doporučuji si dopřát hodně světla, které projasní naši mysl a přinese pocit čistoty a radosti pro naši duši. Je tady období svíček. Vytvořte si příjemné zátiší se svíčkou. Energie následujících dnů přinesou motivaci získávat informace a učit se něčemu novému, ale také po tom poznání sdílet. Blíženecko-střelecké energie jsou velmi pozitivní a míří vstříc novému, nezatíženě a s chutí. Zároveň budeme pociťovat dostatek energie, neboť planeta Mars stojí také ve Střelci a podporuje střelecké Slunce.

Vyjděte si s přáteli a uvolněte se

Velmi dobře se budeme cítit při návštěvě vzdělávacích akcí, seminářů a všeho, kde se můžeme něco dozvědět, a zároveň příjemná budou setkání, kde si budete moci popovídat s přáteli a opět si něco zajímavého sdělit.
Vyjděte si jen tak s přáteli, než začne advent a uvolněte se. Potřeba pracovat bude velká a touha poznávat také, ale nezapomeňte, že příval energie, který do seberealizace vložíte, je také dobré ukočírovat relaxací, právě ideálně ve formě sdílení s přáteli, abyste to nepřepálili (doslova, ohnivý Střelec umí přehánět) a posléze do adventu vstoupili klidní, vyrovnaní a s dostatkem energie, která vám zůstane.

Venuše podpoří naši zvídavost

Venuše se stále ještě nachází ve znamení Vah, tedy doma a bude vás podporovat, abyste se harmonizovali a zklidnění si dokázali dopřát. Také tím, že rádi navštívíte výstavu či nějakou kulturu v rámci setkání s přáteli nebo se svým blízkým. Podpoří naši zvědavost a zvídavost .

Přeji všem pěkné dny,
Veronika

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

108 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Kdy končí úplněk dne 27 listopadu však začíná již v 10:00 asi ale kdy končí děkuji Jana

Oldřiška
26. 11. 2023

Zdravím tě Veroniko,
už dva dny se mi zdají živé sny. Ráno jsem šťastnější a lépe chápu své problémy. A tak se usměju a řeknu si já jsem, já žiju. Mám poté pocit,jako bych pohladila svou duši. Letos díky stravě se cítím skvěle. ❤️

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

47
2

Červencový úplněk 2023 v Kozorohu

Blíží se červencový úplněk v Kozorohu. Nastane v pondělí 3. července ve 13:38. Nepatří k těm lehkým, ale když víte, o co jde, tak ho dobře využijete.

Srpnový úplněk ve znamení Vodnáře

Blíží se úplněk ve Vodnáři. Nastane v úterý 1. 8. ve 20:31. Co od něj tentokrát můžeme čekat a jak na nás bude působit?
139
10

Úplněk v Býku 28. 10. 2023 – čas požitku je tady!

Úplněk v Býku nastává v sobotu 28. 10. ve 22:23. Pojďme se podívat, co na nás tento úplněk chystá a jaký na nás bude mít vliv.
59
2

Ohlédnutí za úplňkem v Býku

Po přečtení vašich komentářů k mému článku o posledním úplňku v Býku jsem se rozhodla napsat ohlédnutí a sdílet s vámi své zkušenosti. Komentář mého manžel...
247
6

Listopadový úplněk 8.11. 2022 je extra silný

Letošní listopadový úplněk, který nastává už zítra, tedy 8.11. 2022, ve 12:01, bude výjímečný a na mnohé z nás bude mít opravdu velmi intenzivní vliv. Co n...
158
123

Jak nám Luna pomáhá

Co vlastně o Měsíci víme? A jak souvisí s ženstvím, zdravím a jídlem? Podívejte se, jak vám může Luna pomoct.