Domů > Magazín > Blog

Na webináři proběhne soutěž o 3 balíčky od Country Life po 500 Kč

Víme, že každé jaro mluvíme o hubnutí a detoxu. Možná vám to už leze na nervy. Ale má to své důvody, proč o tom mluvíme. A má to i dvě příčiny, proč to lidi štve :-)

Zase hubnutí a zase detox

Posloucháte to každé jaro, je to slyšet ze všech stran a mluvíme o tom i my na Jíme Jinak. Jaro je prostě po všech stránkách ideální pro nové začátky a pro vyčištění organismu. Více si o tom popovídáme ve čtvrtek ve 20:00 na webináři. A že vám to leze na nervy? Zatím jsme přišly jen na dva důvody. Buď jste štíhlí, zdraví a v pohodě, takže nechápete, proč se o tom pořád musí mluvit. Anebo vůbec nejste na jaře plní energie a optimismu, nemáte vysněnou postavu a není vám moc dobře. Pokud jste se našli v té první skupině, tak gratulujeme. Pokud v té druhé, a jste si to schopni přiznat, tak je to pořád ještě dobré – jste k sobě upřímní. A to je první krok k tomu, abyste to konečně mohli změnit.

Začněte to řešit

Pojďme to letos vyřešit jednou provždy. Naučte se využívat kouzelné jarní období pro svůj osobní život, pro své zdraví a dobrou náladu. Jestli to chcete, ale nevíte jak začít, přijďte ve čtvrtek na naše živé vysílání. Dáme si (špaldové) kafíčko a všechno to hezky probereme.

Vaše otázky

No a jestli máte dotaz už teď, přihlaste se a dejte nám včas vědět do komentáře – zařadíme odpověď do vysílání. 

Soutěž

I na tomto webináři si zasoutěžíme. Ceny do soutěže jsou jako dělané pro jarní detox a zdravé hubnutí.

Hrajeme totiž o 3 balíčky od firmy Country Life, každý v hodnotě 500 Kč.

Balíček obsahuje: rýžovou miso pastu genmai 400 g, bio umeocet 200 ml, bio rýžový sirup 25 ml, bio pastu umeboshi 150 g, bio pražené kakao a bio kamutové vločky.

Čekáme na vás a těšíme se na setkání ve čtvrtek ve 20:00!

 

Přihlásit

 

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Helena Vacovská Jankovcová
13. 3. 2019

Ahojky, tak asi tenhle webinar uz je pase…. no skoda.

Ukázat další komentáře