Domů > Magazín > Blog

Náš vědomý Silvestr bez cukru, masa a mléka

Silvestr. Oslava konce předešlého roku a začátku toho nového. Užila jsem si ho vědomě bez alkoholu, televize, masa. Jak? Přináším inspiraci, třeba pro váš příští Silvestr…

Děkujeme za zázraky

Silvestr nemusí být jen o alkoholu, televizi a chlebíčcích… Náš Silvestr byl trochu jiný. V lásce, pokoře a vděčnosti jsme poděkovali za minulý rok a v radostném očekávání vešli do dalšího roku připravení na jeho překvapení, aha momenty, posuny, růst a zázraky, které nám přichystal.

Spolu v kruhu

Tento večer jsem prožívala s přáteli na stejné vlně – v kruhu na zemi, kde jsme tvořili, malovali, zpívali a mluvili o svých plánech. U toho jsme popíjeli vodu, teplý kurkumový nápoj a ochutnávali dobroty bez masa, mléka a cukru, které jsme si navzájem připravili. Nový rok jsme zapili vodou a vědomě si zatančili.

Novoroční procházka

Ráno jsme vstali plní energie, bez kocoviny, s úsměvem na tváři a společně absolvovali ranní 10 km dlouhou novoroční procházku po lese. Na oběd si uvařili čočku (symbol hojnosti) a až do večera trávili den společně.

A jaký byl ten váš Silvestr?

Napište nám do komentářů, jak jsme Silvestr prožívali vy a jaké občerstvení jste měli.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Lucka Z.
4. 1. 2020

My si na silvestra už 6let pripravujeme sushi. Strašně moc sushi. 😊 letos jsem to dotáhla k dokonalosti a sla si v deset vecer lehnout s dětmi.

Připili jsme si vodou s citronem a čočku jsme jedli od 31.12. až do dneška, pokaždé na jiný způsob 😊.

Krásný nový rok, ať jste stále tak skvělí.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Slavnostní slaní šnečci z listového těsta

Tito šnečci jednozančně zabodují na každé oslavě nebo jen tak jako slané občerstvení pro děti či dospělé. Listové těsto je variabilní, můžete je udělat jak...

Slaný štrúdl s kysaným zelím a uzeným tofu

S podzimem přichází i období štrúdlů. Sladké varianty asi známe všichni, ale co si takto udělat štrúdl naslano? Kombinace kysaného zelí a uzeného tofu nebo...

Nejrychlejší vegan pizza – hotová do 15 minut

Máte chuť na pizzu? Můžete ji mít do 15 minut a ještě zdravě – bez bílé mouky, živočišných výrobků i droždí. Skvělé občerstvení na párty nebo pro dět...

Zeláky – křupavé zelné karbanátky bez lepku

Božsky křupavé zelné placky z trouby. Chutná a zdravá svačinka nebo rychlá večeře.

Pečené tempeh prsty v těstíčku

Tempeh obalený do křupavého chutného těstíčka a pečený v troubě. Dobrota plná proteinů. Oblíbená součást zdravého talíře nebo super občerstvení na party.