Domů > Magazín > Blog

Startujeme nový online kurz – Vánoce jinak

V pondělí právě začal nový online kurz Vánoce Jinak. Můžete se těšit na 10 týdnů, po které se budeme na webu potkávat, připravovat se na Vánoce, měnit jídelníček směrem ke zdravějšímu, diskutovat, radit si a především sdílet úspěchy a podporovat se. Kurz Vánoce jinak vám pomůže zorganizovat letošní Vánoce, dát se do pohody, užívat si svátky a navíc kurz obsahuje vše podstatné, z tolik chváleného kurzu 6 týdenní jarní očisty. A protože jsme teprve na začátku, máte pořád ještě možnost vstoupit s námi do kurzu a udělat si konečně Vánoce Jinak.

Jak vznikly Vánoce jinak

Už na jaře jsme pro vás nachystaly 6 týdenní očistný kurz, o který byl neuvěřitelný zájem. To nám udělalo velkou radost. Už během kurzu i po skončení jsme od vás slyšely, jakých úspěchů jste dosáhly, co vše se povedlo a k jakým posunům u vás došlo. U někoho zmizely zdravotní problémy, u jiného zmizela nadbytečná kila, přestaly bolesti hlavy nebo zad. Nepřehlédnutelný byl i fakt, jak jste se díky změně jídelníčku daly do pohody psychicky. I vaše kuchařské dovednosti se rapidně změnily. Mnohé z vás nám psaly, že dříve sotva uvařily polévku a nyní vaří jedna báseň kompletní jídla a získaly jistotu v kuchyni. Když kurz skončil, ani jsme nestačily vydechnout a už jste nás zasypaly dotazy, kdy bude další kurz.

Nejdříve jsme přemýšlely, že díky skvělým ohlasům kurz zopakujeme ještě jednou na jaře. Ale pak nás napadlo něco lepšího. Samy jsme zažily několik Vánoc, které se úplně nepovedly. Znáte to – chcete to nejlepší pro všechny, mít uklizeno, napečeno, nachystané dárky a užívat si pohodu Vánoc. Pár týdnů to zvládáte. Jenže jste na to sama a těsně před Vánoci bouchne kotel a lítají saze :-) Dneska už víme, že klidný Advent a krásné Vánoce potřebují trochu plánovat. Zvlášť když člověk chce skloubit svoje zdraví, rodinu, práci a domácnost. Takže už i Vánoce pojímáme jinak!

A na základě našich zkušeností vznikl tento kurz. Připravily jsme 10 týdnů, ve kterých s vámi projdeme připravené materiály tak, aby letošní Vánoce dopadly po všech stránkách skvěle.

 

Tak co, chcete pohodové Vánoce?

Chci pohodové Vánoce

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

svetlunda
14. 10. 2014

Tak a je to :-) Už jsem poslala peníze a těším se jak to vše dopadne. Už pár týdnů se snažím zorientovat a změnit stravu celé rodině. Největší impulz byl když jsem v neděli třídila věci v šatníku a zjistila že do krabic uklízím hromadu krásného oblečení které už neobleču, a tak jsem si řekla DOST!!! Vánoce jinak jsem vzala jako velkou pomoc která přišla v pravý čas, a jestli letos zvládnu vykouzlit rodině pohodové Vánoce – co víc si přát…. Děkuji za Vše co děláte a jak to vše zvládáte.

Danička
14. 10. 2014

Už jsem tu taky :) Prvně jsem si myslela, že nebudu, nabídka přišla zrovna
před výplatou, ale líbilo se mi, jak Eva psala, že je to vlastně 49,- za týden,
tak jsem si to ještě podělila na dny a 7 korun už se mi nezdálo tak moc :)

Navíc lidi jako vy prostě musíme podporovat, to co děláte je naprosto neocenitelné. A hlavně jako bonus nám tam dáváte spoustu humoru,
který mě úžasně nabíjí. A taky takovou lehkost bytí, že nic není tak vážné,
jak se zdá. Super.

Ukázat další komentáře