Domů > Magazín > Blog

Síň slávy

Právě skončila šestitýdenní jarní očista. Některé vaše zážitky jsou neuvěřitelné. Kéž bychom dokázaly spočítat, kolik jsme dohromady shodily kil, kolik se vyléčilo neduhů a kolik veselejších lidí se ráno budí samo od sebe. V síni slávy si to můžete přečíst, je to prostor pro vás. Právě ji otevíráme.

Gratulujeme

Upřímně a všem, kteří s námi prošli šestitýdenní jarní očistou. Ať jste se zřekli jen masa nebo šli s námi krok za krokem a postupně vynechali kromě masa také mléko, mléčné výrobky, vejce, mouku, pečivo a cukr, máte právo vstoupit do síně slávy a o svůj úspěch se podělit.

Kdo smí do síně slávy

Vůbec nebudeme hodnotit, zda jste splnili program na 100% či nikoli. Není to podstatné. Každý známe své rezervy a víme, na čem pracovat. Pro někoho je úspěchem už to, že týden nejedl maso, jiný dokázal žít 6 týdnů bez čokolády. Jiný začal meditovat, cvičit jógu nebo chodit běhat. Jedna maminka začala denně s dětmi tančit a zpívat. Další vydržel tři týdny bez kávy nebo vína. Někteří shodili bez námahy několik kil, jiní našli ztracenou sílu a energii. A to je to, co nás zajímá.  Výsledky jsou různé a všechny dobré. Sem s nimi!

Jak na to

Pochlubte se, co se vám povedlo. Co jste zvládli, jaké máte výsledky. Můžete jen pod svým nickem, pod kterým jste registrováni. Můžete se podepsat či připsat věk, aby ostatní viděli, že ani věk není problém. Ano, jsme moc pyšné na príma ženské, co se s námi pustily do kurzu, i když už mají pět či šest desítek let zkušeností se životem. To je všechno na vás. Klidně zůstaňte zcela anonymní, chcete-li.

Do síně slávy vstoupíte jednoduše tak, že nám sem pod tento článek napíšete do komentáře, co byl váš cíl a co se vám během půstu povedlo dosáhnout,jaká byla odměna. Stačí věta dvě.

Příběhy 

Pokud dvě tři věty nestačí a máte ostatním co říct, napište nám svoje zážitky z půstu na email: info@jimejinak.cz a do předmětu napište Síň slávy. Rády zajímavé příběhy zveřejníme. Některé vaše proměny, uzdravení a poznání jsou úžasné! Prosíme, pište s háčky a čárkami, nestíháme celé příběhy přepisovat :-)

Jako prví jsme zařadily příběh Aleny, která původně ani neplánovala držet půst na 100%. Sama je výsledky překvapená a její příběh si můžete přečíst zde. A jaký je ten váš?

Těšíme se na vaše zážitky!

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Zdravím všechny. Teprve dnes jsem se donutila napsat své zkušenosti a poznatky, poněvadž už 4. týden bojuji s úporným dráždivým kašlem (a to jsem minimálně 5 let nebyla nemocna), takže bez elánu, vyčerpaná protože téměř nespím, bez chuti k jídlu. Neumím si to vysvětlit :(( . Ale k věci. Míry se pohnuly směrem dolů: pas 3 cm, břicho 7 cm, boky 3 cm. Takže celkem spokojenost, i když jsem doufala v lepší výsledky. Možná to bude tím, že jíst jinak- ačkoliv ne denně – se snažím již delší dobu díky své dceři. Ostatně ta mě i upozornila na váš web. Určitě chci pokračovat, protože věřím, že alfou i omegou našeho zdraví je jídlo. Zatím jsem se ještě ani neodměnila, ale určitě to udělám. Jen tak pro info – je mi 70 let. Docela by mě zajímalo jak početné osazenstvo bylo ze starších ročníků. Ozval se vám někdo starší?

Už několik let zažívám, jaká je to síla, když se řídím dle své intuice, která se neustále prohlubuje, a tak ani teď tomu nebude jinak. Přiznám se, že se mi do toho nejprve moc nechtělo, ale pak jsem si řekla, proč ne? A o co jde? Cítím a vím, že holky věnovaly očistě spoustu času a energie a tak si od nás, kteří jeli na vlně hromadné akce, zaslouží finanční ocenění, byť už jako poděkování nebo motivaci do dalších takových akcí (vím, že to holky pro peníze nedělají, ale realita je realita…). Nikoho nechci nutit nebo na někoho tlačit, prostě mě to napadlo, tak to musím napsat a každý ať se rozhodne, jak to cítí sám. Za sebe tedy holkám posílám malý příspěvek a budu ráda, když se ke mě někdo přidá :-). S úctou. Markéta….v závěru asi můj příspěvek zapadl, tak kdo ho již četl, nechť promine

Ukázat další komentáře