Tři odvážné slečny, které dohromady shodily 57,5 kg, vyhrávají v plavkové soutěži. Největší odměnou je jistě jejich vlastní proměna, ale od nás dostanou ještě poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč. Gratulujeme!

Odvážných soutěžících v plavkách se přihlásilo jen pár a tak velkou šanci na výhru měli všichni přihlášení. Poukaz na nákup v eshopu Country Life však obdrží jen první tři s největším počtem lajků. Když se podíváte do soutěžního alba na Facebooku, zjistíte, že první se umístila Michaela, druhá Šárka a třetí Anet. Soutěžní lajky se sčítaly až do nedělní půlnoci. V tu chvíli stav vypadal takto:

Michaela 79
Šárka 68
Anet 46
Jana Suzuli 19
Martin 18
Kate 7

První tři poukazy tedy putují facebookovými zprávami přímo k Michaele, Šárce a Anet. Děvčata, nezapomeňte si kupón do konce roku vyčerpat! Dopravné máte v ceně, takže pouze vyberte zboží, objednejte a užijte si výhru.

Srdečně vám gratulujeme k výhře, ještě více však k vaší báječné proměně, kterou jste dosáhly změnou životního stylu.


 

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekCizrnový falafel
Další článekCuketové placičky