Domů > Magazín > Blog

Tři slečny v plavkách vyhrávají poukaz

Tři odvážné slečny, které dohromady shodily 57,5 kg, vyhrávají v plavkové soutěži. Největší odměnou je jistě jejich vlastní proměna, ale od nás dostanou ještě poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč. Gratulujeme!

Odvážných soutěžících v plavkách se přihlásilo jen pár a tak velkou šanci na výhru měli všichni přihlášení. Poukaz na nákup v eshopu Country Life však obdrží jen první tři s největším počtem lajků. Když se podíváte do soutěžního alba na Facebooku, zjistíte, že první se umístila Michaela, druhá Šárka a třetí Anet. Soutěžní lajky se sčítaly až do nedělní půlnoci. V tu chvíli stav vypadal takto:

Michaela 79
Šárka 68
Anet 46
Jana Suzuli 19
Martin 18
Kate 7

První tři poukazy tedy putují facebookovými zprávami přímo k Michaele, Šárce a Anet. Děvčata, nezapomeňte si kupón do konce roku vyčerpat! Dopravné máte v ceně, takže pouze vyberte zboží, objednejte a užijte si výhru.

Srdečně vám gratulujeme k výhře, ještě více však k vaší báječné proměně, kterou jste dosáhly změnou životního stylu.


 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář