Domů > O nás > Pochvaly

Zhubla jsem 10 kg a zbavila se chuti na sladké (Eva)

Eva: Ahoj Evi. Stravuji se přes dva roky vegetariánsky a necelý rok vegansky. Letos jsem se účastnila kurzu Jarní očista. Díky vám jsem si doplnila spoustu informací a pomyslný bič tohoto kurzu mě konečně přinutil přestat jíst cukr a bílou mouku. Přidala jsem spoustu nových obilovin, které jím téměř s každým jídlem. Cítím se konečně sytá z menších porcí, nejsem tak unavená, po obědě nezívám a hlavně nemám zažívací problémy a dokonce ani chuť na sladké po obědě :)
Přidala jsem se po Jarní očistě také do Klubu Jíme Jinak a právě jsem doposlechla tvůj rozhovor pro Reflex. Bohužel se mi zdálo, ze pan moderátor tomu až tak nevěřil, což je škoda a hlavně je škoda, že si lidé stále myslí, že jíst plnohodnotně a zdravě je drahé… Přitom pytlík obiloviny a luštěniny mi vydrží mnohem déle a vyjde mnohem levněji s dlouhým pocitem nasycenosti než flákota masa třeba s hranolky.
Teď se snažím, aby také přítel začal jíst se mnou zdravěji. Díky tomu, že jsem od ledna zhubla 10 kg a to nejvíce během Jarní očisty, tak přítel vidí i tyto vizuální výsledky a je ke změně povolnější. Jen na něj musím pomalinku :D

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář