Domů > Magazín > Blog

Diskusní fórum, komentáře a seznamka

Tak dlouho jste nás zásobovali otázkami, náměty a prosbami o sdílení kontaktů, až jsme zavedly diskusní fórum a v něm i seznamku. Chvíli nám to trvalo, ale je to konečně tady!

Tak dlouho jste nás zásobovali otázkami, náměty a prosbami o sdílení kontaktů, až jsme zavedly diskusní fórum a v něm i seznamku. Chvíli nám to trvalo, ale je to konečně tady! 

Diskusní fórum

Najdete je vpravo v hlavním menu. Z vašich nejčastějších dotazů jsme připravily okruhy a podskupiny. Budete-li tedy mít nějaký dotaz, napište jej do diskusního fóra a my jej postupně zodpovíme. Dokonce možná dříve než my vám odpoví jiný zkušený návštěvník našich stránek, jak už se teď stává. V rámci připravených skupin můžete založit vlastní téma a sledovat, jak se diskuse na něj rozvíjí. Pokud by vám nějaké okruhy chyběly, pošlete nám email a my je doplníme.

Bohužel doposud jsme tento nástroj na stránkách neměly a vaše otázky, názory i dobré nápady se míchaly pod recepty a články. Špatně se to hledalo a ptali jste se často na totéž, jenže pod různými recepty. Špatně se v tom orientovalo i nám a je dost možné, že jsme ani všem neodpověděly, za což se omlouváme.  I teď, prosím, buďte shovívaví a trpěliví.  Jsme rády, že se ptáte, že máte zájem a že zkoušíte jíst jinak. Odpovídání na vaše dotazy nás baví, ale je to práce po nocích a volných chvilečkách, kterých moc nemáme. Máme každá svou práci, jedno dítě a já druhé na cestě.  

Pro přispívání do diskusního fóra je potřeba se registrovat. Pokud již jste registrovaným uživatelem, bude vám diskusní fórum fungovat a můžete psát bez potíží. Pokud chcete přispívat a zaregistrovaní nejste, budete tak muset nejprve učinit. Vybídne vás k tomu hned po otevření fóra formulář na samém začátku.

Seznamka

Diskusní fórum můžete využívat i jako seznamku. Často se na nás obracíte, zda známe maminku s dítětem v tom či jiném městě, která by se takto stravovala. Občas se pokoušíme vás propojit, ale není v našich silách uevidovat všechny zájemce a rozdistribuovat pak kontakty. Využijte tedy této možnosti a dejte na sebe kontakt do sekce “Seznamka”, můžete vybrat, zda si chcete jen s někým dopisovat nebo se scházet. Ve druhém případě doporučujeme založit téma např. “Maminka  z Písku hledá kamarádku s malým dítětem”. Budete pak snadno k dohledání pro ostatní.

Komentáře

Pod recepty postupně promažeme komentáře, které nemají s daným jídlem nic společného. Už by se tak nemělo stát, že si pod pudinkem místo všech možných tipů a zkušeností, jak jej nejlépe dochutit a servírovat, budete číst o antikoncepci a očkování :-) Prosíme, abyste tedy nadále komentáře pod recepty využívali pro výměnu zkušeností s uvedeným pokrmem. Jsme samozřejmě velmi rády, když se dozvíme, že jste recept vyzkoušeli a jak chutnal, či jak jste ho vylepšili, obměnili atd. Dotazy, které přímo nesouvisí s uvedeným pokrmem tedy, prosím, přesměrujte do diskusního fóra. Máte mnohem větší šanci, že vám někdo odpoví :-)

Doufáme, že se vám nová aplikace bude líbit a dobře používat.

Hezké jaro a úspěšný půst všem, kteří do toho šli s námi!

Eva a Helena

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Ahoj všichni,
nevím, kam mám tuto nabídku napsat, proto píšu sem.
Nabízím Výrobník sýrů / jogurtovač Fermentor Kuvings stříbrný. Prodává se za 4990Kč. Díky klubové ceně, jsem za něj dala něco přes 3000Kč.
Nyní ho nabízím za cenu 1200Kč, je sice po záruce, ale plně funkční, nepoškozený, používaný minimálně, nevyužitý. Návod a všechno příslušenství mám.
Měl by někdo zájem?

Chcejistzdrave
14. 2. 2013

Dobrý den, má někdo zkušenost s kefírovou houbou? Skutečně je tento kefír tak zdravý?

Ukázat další komentáře