Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Dovolená se zdravou stravou v Chorvatsku

Pokud chcete vyrazit na dovolenou na osvědčené místo s osvědčenou dobrou kuchyní, vyrazte na Istrii. My tam byli dvakrát a dodnes vzpomínáme. Na Vilu Dolores i na skvělá jídla. Klubáci a účastníci Jarní očisty mají slevu!

Kdy

16. – 23. 6.; 23. – 30. 6. 2018

Kde

Vila Dolores, Pazin, Istrie

Ubytování

V krásné kamenné vile s atmosférou a stylem venkovského sídla. Vila je obklopena přírodou a nachází se na okraji města Pazin, ležícím v samém srdci poloostrova Istrie.

Jeho poloha umožnuje mít na dosah vše, co tento jadranský poloostrov nabízí, historická města na vrcholcích kopců, azurové moře na obou pobřežích, unikátní cyklostezky a turistické trasy, krásné scenérie zelené krajiny a modrého pobřeží,vinné stezky, olivové háje a mnoho dalších.

Strava

Plná penze (snídaně, oběd, dezert, večeře, čaj, káva, nealko nápoje). Strava je připravovánapodle principů 5-ti elementů převážně z bio surovin, tedy energeticky vyvážená strava v souladu s ročním obdobím (splňuje principy makrobiotické, vegetariánské i veganské kuchyně).

Cvičení

Na pobytech praktikujeme ranní energetickácvičení QIGONG a DO-IN, učast je samozřejmě dobrovolná:-). I z jen 

týdenního pobytu si tak můžete odvézt znalost základních technik, které pak můžete cvičit již sami po návratu domů.

Budete-li mít chuť se k nám přidat a strávit tak pohodovou dovolenou s podobně naladěnými lidmi, jste srdečně vítáni.

Cena

  • 11 350 Kč/dospělá osoba
  • děti do 3 let mají pobyt zdarma

Více informací o pobytu a kontakt

Petr Dohnal a Dáša Lužná
Spolek Macro Life
zdrava-dovolena@email.cz
+420 602 442 776
www.zdrava-dovolena.cz

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a účastníky Jarní Očisty

Pro členy Klubu máme vždycky něco navíc. Na tento pobyt mají slevu 12% Klubáci a účastníci kurzu Jarní očista. Heslo pro uplatnění slevy je [přihlaste se].

 

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář