Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Dovolená se zdravou stravou v Chorvatsku

Pokud chcete vyrazit na dovolenou na osvědčené místo s osvědčenou dobrou kuchyní, vyrazte na Istrii. My tam byli dvakrát a dodnes vzpomínáme. Na Vilu Dolores i na skvělá jídla. Klubáci a účastníci Jarní očisty mají slevu!

Kdy

16. – 23. 6.; 23. – 30. 6. 2018

Kde

Vila Dolores, Pazin, Istrie

Ubytování

V krásné kamenné vile s atmosférou a stylem venkovského sídla. Vila je obklopena přírodou a nachází se na okraji města Pazin, ležícím v samém srdci poloostrova Istrie.

Jeho poloha umožnuje mít na dosah vše, co tento jadranský poloostrov nabízí, historická města na vrcholcích kopců, azurové moře na obou pobřežích, unikátní cyklostezky a turistické trasy, krásné scenérie zelené krajiny a modrého pobřeží,vinné stezky, olivové háje a mnoho dalších.

Strava

Plná penze (snídaně, oběd, dezert, večeře, čaj, káva, nealko nápoje). Strava je připravovánapodle principů 5-ti elementů převážně z bio surovin, tedy energeticky vyvážená strava v souladu s ročním obdobím (splňuje principy makrobiotické, vegetariánské i veganské kuchyně).

Cvičení

Na pobytech praktikujeme ranní energetickácvičení QIGONG a DO-IN, učast je samozřejmě dobrovolná:-). I z jen 

týdenního pobytu si tak můžete odvézt znalost základních technik, které pak můžete cvičit již sami po návratu domů.

Budete-li mít chuť se k nám přidat a strávit tak pohodovou dovolenou s podobně naladěnými lidmi, jste srdečně vítáni.

Cena

  • 11 350 Kč/dospělá osoba
  • děti do 3 let mají pobyt zdarma

Více informací o pobytu a kontakt

Petr Dohnal a Dáša Lužná
Spolek Macro Life
zdrava-dovolena@email.cz
+420 602 442 776
www.zdrava-dovolena.cz

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a účastníky Jarní Očisty

Pro členy Klubu máme vždycky něco navíc. Na tento pobyt mají slevu 12% Klubáci a účastníci kurzu Jarní očista. Heslo pro uplatnění slevy je [přihlaste se].

 

 

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář