Domů > Magazín > Těhotenství a porod

Je možné projít kurzem hubneme do plavek, když jsem těhotná?

Lze v těhotenství hubnout nebo přecházet na zdravou stravu? Na co se zaměřit v jídelníčku a co dodržovat? Jak velké jíst porce? Lze se přihlásit do hubnoucího kurzu dle JJ, i když jsem těhotná?

Těhotenství a hubnutí – jde to dohromady?

V těhotenství není cílem hubnout, ale zdravě přibírat, abyste vy i vaše budoucí miminko měly dostatek živin. Náš vyvážený jídelníček v kurzu Hubnutí do plavek je samozřejmě i bezvadná strava pro těhotnou maminku, protože obsahuje dostatek všech důležitých živin. Navíc v tomto období je obzvlášť důležité, jak se stravujete. Samy ale dobře víme, jak je těžké v těhotenství udržet chutě na uzdě. Právě proto si myslíme, že tento kurz by byl pro vás vhodný i jako pro těhotnou, ale je potřeba dodržet několik důležitých pravidel. 

  • Jestli nejste zvyklá jíst jinak, jděte na to raději postupně.
  • Náš jídelníček neberte jako denní jídelníček na 14 dní, ale rozdělte si ho klidně na 60 dní.
  • Do svého běžného jídelníčku zařazujte doporučená jídla s tím, že se je naučíte a ty co vám budou chutnat, si budete vařit častěji.
  • Je důležité, aby přechod ve vašem jídelníčku nebyl příliš prudký, ale šla jste na to pomalu a s rozumem. Recepty v letošním programu jsou stejné jako vloni, ale přidaly jsme navíc šest videoreceptů z našeho kurzu, kde se můžete kromě jednoduchého vaření i inspirovat v mnoha dalších ohledech.

Jak velké porce?

Co se týče porcí, ty si můžete dopřát klidně větší. Jezte prostě tolik, abyste se cítila dobře. Pokud budete mít mezi jídly hlad, doporučujeme svačit. Půsty pro tentokrát vynechte a v tyto dny si uvařte jakékoliv jídlo z našeho webu. Vyzkoušejte to, uvidíte, že se váš jídelníček příjemně rozšíří o nové chutě.

Přečtěte si:
Těhotenství a eliminací – těhulky, které jí jinak
– Pokud jste s námi v klubu JJ, další důležité informace najdete tady a tady.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

70
14

Zázračná kopřiva

Zlobíme se, když nás popálí, ale neuvědomujeme si, kolik léčivé moci v sobě skrývá. Kopřiva čistí krev, podporuje tvorbu mléka při kojení, léčí záněty močo...
236
25

Máte vyvalené nebo nafouklé bříško, které nejde zhubnout? Tady je 5 důvodů, které za to mohou.

Jíte zdravě, makáte ve fitku až do úmoru, všechno jde dolů, jen to proklaté bříško je pořád vypouklé a vy vypadáte jako těsně před porodem? A po jídle se t...
27
1

Bez cvičení jsem zhubla 11 kg za 6 týdnů, Zuzana (42 let)

Zuzka chtěla shodit 10 kg za 5 měsíců. Přidala se k nám do programu a za 6 týdnů měla dole 11 kg. Byla překvapená, že to šlo tak snadno a bez cvičení. Jak ...
58
8

Máte pár kilo navíc? Tipy, jak se jich zbavit a začít zdravěji

Na nic nečekejte! Vyzkoušejte těchto 14 snadných tipů, jak zatočit s kily, únavou a zdravotními neduhy.
128
5

Jak rychle a zdravě zhubnout bez cvičení

Dá se zhubnout zdravě bez cvičení? Bez mučení a drastických diet? Ano! Máme to vyzkoušeno nejen my, ale další stovky žen! Zkuste to taky.
52
22

Lepší postava a zdraví za 14 dnů? Jde to vůbec?

Pro spoustu lidí je těžko uvěřitelné, že 14 dní dobrého jídelníčku může způsobit nějakou výraznější změnu. Ale je to skutečně tak. Však si tady můžete přeč...