Domů > Magazín > Blog

Setkání příznivců Jíme Jinak s večeří ve Františkových Lázních

Připravily jsme neformální setkání na úterý 26.11. ve Františkových lázních, kde si budeme povídat o vašich radostech a starostech. Jsme připravené vám poradit a podělit se o naše zkušenosti se změnou jídelníčku, se zaváděním zdravé stravy u dětí a manželů, budeme zodpovídat vaše dotazy. Bude to příjemný večer, kde budete mít možnost se seznámit s podobně naladěnými lidmi.

Vloni se tato akce velmi vydařila. V příjemném prostředí hotelu Francis bychom si s vámi byly bývaly povídaly až do rána. Přijeli moc fajn lidé,. Někteří si našli nové kamarády ze svého okolí, jiní byli potěšeni, že podobná situace je i v jiných rodinách, že i jiní mají podobné potíže. Všichni odcházeli s úsměvem a nadějí.  Akce je jen pro pár lidí, velmi komorní. Budete mít prostor podělit se o své zkušenosti a starosti.  Kuchaři mají ve Francisu letitou praxi, takže se můžete těšit na dobrou zdravou večeři a dezert.  Věříme, že i letos si to společně užijeme

Program

  • 16:30 až 17:00 příjezd
  • 17:00 zahájení a seznámení
  • 18:00 večeře
  • 18:30 až 20:00 diskuse (téma vyplyne z vašich dotazů) 

Cena

  • Vstupné na akci 200 Kč
  • Večeře, dezert, obilná káva, čaj 200 Kč
  • Cena celkem 400 Kč

Pro členy Klubu Jíme Jinak je vstup zdarma. 
Cena celkem 200 Kč (platí pouze večeři).

[fb-like-button]

Rezervace

Vaše místo bude zajištěno po zaplacení nevratné zálohy 200 Kč. Číslo účtu vám přijde v potvrzovacím emailu. Pokud bude již kapacita plná, registrujte se jako náhradník. V případě, že někdo zruší svoji účast či nezaplatí zálohu, budeme vás obratem kontaktovat. 

Rezervujte se zde

Možnost přespání

Pro ty, kteří pojedou z dálky nabízíme i možnost přespání se snídaní.

  • Cena jednolůžkového pokoje se zdravou snídaní: 900 Kč za osobu
  • Cena dvoulůžkového pokoje se zdravou snídaní750 Kč za osobu (pokoj Komfort), 800 Kč za osobu (pokoj Superior)

Adresa

Hotel Francis 

Ruská 357/18
351 01 Františkovy Lázně

Telefon: +420 354 541 049
E-mail: hotelfrancis@seznam.cz

 

Těšíme se na neformální setkání s fajn lidmi, jako tomu bylo vloni touhle dobou,

Eva a Helena

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář