Mateřské centrum Putti V Sázavě pořádá příjemné komorní akce, kde můžete potkat prima lidi s podobnými názory. Domluvily jsme se s báječnými ženami, které jej vedou, že zkusíme, jaký je v tomto regionu zájem o zdravé stravování. Pokud tedy chcete pobesedovat, přijďte pobýt a najít spřízněné duše z okolí Sázavy.

IMGP6793

Kdy

16.9. 2014    od  16:00 do  18:00

Kde

Mateřské centrum PUTTI,o.s.
Uhlířskojanovická 17
285 06 Sázava (okr. Benešov)

 

Program 

  • 1 hodinu bude přednáška na téma “Co dokáže jídlo”, 1 hodina je určena na vaše dotazy

  • obsah přednášky: hubnutíléčení pomocí stravy, stravování dětí, vliv na těhotenství a porod 

  • přednáška bude postavena na vlastní zkušenosti  s těmito všemi záležitostmi a je vhodná i pro ty, kdo o našem systému stravování nic nevědí nebo ty, kdo pochybují o tom, že jídlo by mohlo mít až takový vliv

  • a pozor – možná přijde i Helča!

 

Rezervace

Kapacita centra je 15 osob. Pro účast je nutné si svoje místo rezervovat a zaslat do 3 dnů od registrace zálohu na účet mateřského centra Putti.

Pokud je již zaplněna kapacita centra, zaregistrujte se, prosím, jako náhradník. V momentě, kdy se někdo odhlásí nebo k registraci nedojde platba, nabídneme další místo náhradníkům.

 

Hlídání dětí

V mateřském centru bude k dispozici paní, která v závislosti na věku dětí může pohlídat až 5 dětí. Pokud si přejete pohlídat dítě, napište tento požadavek do rezervace a doplňte věk dítěte. Po konzultaci s hlídací paní vám potvrdíme, zda se vaše dítě ještě vejde do kapacity pro hlídání či nikoli. Pak teprve plaťte zálohu na účet mateřského centra, protože ta bude navýšena o 70 Kč, pokud bude vaše dítě v centru hlídáno.

Ceny

Přednáška: 200 Kč na osobu 

Hlídání: 70 Kč na hodinu za 1 dítě

Záloha: na účet mateřského centra Putti 19-2336104339/0800 zašlete do 3 dnů od registrace zálohu 100 Kč na osobu a 70 Kč za hlídání, pokud vám jej potvrdíme.  Jako variabilní symbol uveďte váš mobilní telefon a do pozmánky “beseda”.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 100 Kč, zaplatí tedy pouze 100 Kč jako rezervaci a na místě již nedoplácí nic, případně hlídání za dítě.  Pro uplatnění slevy uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy. Sleva platí pouze pro členy klubu JJ, ne pro jejich doprovod a partnery.

Těším se na vás v Sázavě!

Eva

 

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

4 komentáře. Jak to vidíte vy? Napište komentář.

    • Já jsem si to s vámi taky moc užila a Jani, ráda jsem Vás viděla! Vypadá to, že děláte na Sázavě záslužnou informativní činnost a že se třeba časem ujme i nějaká ta zdravá váživa 🙂

  1. Zobrazit 4 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekPodle koho se řídí rodiče při stravování dětí?
Další článekDobroty babičky Dáši a Světlany v Praze