Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Co dokáže jídlo – přednáška a beseda v Sázavě

Mateřské centrum Putti V Sázavě pořádá příjemné komorní akce, kde můžete potkat prima lidi s podobnými názory. Domluvily jsme se s báječnými ženami, které jej vedou, že zkusíme, jaký je v tomto regionu zájem o zdravé stravování. Pokud tedy chcete pobesedovat, přijďte pobýt a najít spřízněné duše z okolí Sázavy.

Kdy

16.9. 2014    od  16:00 do  18:00

Kde

Mateřské centrum PUTTI,o.s.
Uhlířskojanovická 17
285 06 Sázava (okr. Benešov)

 

Program 

  • 1 hodinu bude přednáška na téma “Co dokáže jídlo”, 1 hodina je určena na vaše dotazy

  • obsah přednášky: hubnutíléčení pomocí stravy, stravování dětí, vliv na těhotenství a porod 

  • přednáška bude postavena na vlastní zkušenosti  s těmito všemi záležitostmi a je vhodná i pro ty, kdo o našem systému stravování nic nevědí nebo ty, kdo pochybují o tom, že jídlo by mohlo mít až takový vliv

  • a pozor – možná přijde i Helča!

 

Rezervace

Kapacita centra je 15 osob. Pro účast je nutné si svoje místo rezervovat a zaslat do 3 dnů od registrace zálohu na účet mateřského centra Putti.

Pokud je již zaplněna kapacita centra, zaregistrujte se, prosím, jako náhradník. V momentě, kdy se někdo odhlásí nebo k registraci nedojde platba, nabídneme další místo náhradníkům.

 

Hlídání dětí

V mateřském centru bude k dispozici paní, která v závislosti na věku dětí může pohlídat až 5 dětí. Pokud si přejete pohlídat dítě, napište tento požadavek do rezervace a doplňte věk dítěte. Po konzultaci s hlídací paní vám potvrdíme, zda se vaše dítě ještě vejde do kapacity pro hlídání či nikoli. Pak teprve plaťte zálohu na účet mateřského centra, protože ta bude navýšena o 70 Kč, pokud bude vaše dítě v centru hlídáno.

Ceny

Přednáška: 200 Kč na osobu 

Hlídání: 70 Kč na hodinu za 1 dítě

Záloha: na účet mateřského centra Putti 19-2336104339/0800 zašlete do 3 dnů od registrace zálohu 100 Kč na osobu a 70 Kč za hlídání, pokud vám jej potvrdíme.  Jako variabilní symbol uveďte váš mobilní telefon a do pozmánky “beseda”.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 100 Kč, zaplatí tedy pouze 100 Kč jako rezervaci a na místě již nedoplácí nic, případně hlídání za dítě.  Pro uplatnění slevy uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy. Sleva platí pouze pro členy klubu JJ, ne pro jejich doprovod a partnery.

Těším se na vás v Sázavě!

Eva

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Beseda se mi moc líbila a těším se na další. Díky

Jana H.
2. 9. 2014

Ahojky, už jsem přihlášená a moc se na Vás těším Evi a Helčo.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

22
4

Přebývá vám nať z ředkviček? Víme, proč ji určitě nevyhodit, ale usušit!

Opravdu se vyplatí zabývat se s přebytečnými natěmi z ředkviček? Jasně! Pojďte se s námi podívat, jak moc se můžou hodit v sušené formě.

Zelené letní gnocchi

Tyto rychlé gnocchi jsou díky hrášku krásně barvené a díky hrachové mouce mají výraznou chuť. Doporučujeme je servírovat pouze zakápnuté kvalitním olivovým...

Dvojbarevný pohár Míša (bez cukru, bez lepku a bez mléka)

Pokud vám zbude tvaroh z tofu a amasaké, vykouzlíte velmi snadno a rychle jednoduché a chutné pohárky, které tak trochu připomínají dezert Míša z mého děts...

Sametový pekáček

Zapečený pokrm s ovsem, fazolemi a pórkem, jehož struktura a konzistence je opravdu sametová. Vyzkoušejte a dejte vědět, jak vám chutnalo.
21
6

Praktický seznam: kdy je která zelenina a ovoce v sezóně

Že jíst sezónní potraviny nám přináší mnoho benefitů, o tom jistě není pochyb. Víte ale, kdy se která zelenina a ovoce sklízí a je k mání ještě čerstvá a s...

Spaghetti cacio e pepe jinak

Špagety cacio e pepe (sýr a pepř) jsou špičkovým prvním chodem kuchyně regionu Lazio, skvělou vynikající klasikou s velmi jednoduchou a rychlou přípravou, ...