Pomůcky pro ženskou bylinnou napářku

5

Monika čeká páté miminko. Sama byla překvapená, jak rychle a dobře ženská bylinná napářka funguje. Rozhodla se věnovat této staronové ženské tradici a spolu s osvětou tohoto rituálu přivedla na náš trh bezvadné pomůcky, díky kterým ji můžeme provozovat pohodlně a bezpečně. Napářka nám pomůže v přechodu, s nepravidelnou či bolestivou menstruací, gynekologickými potížemi i s neplodností. Členové Klubu a účastníci vánočního programu mají slevu!

Novinka

Po článku od Koubulky jste nám zaslali emailem spoustu dotazů, na které ale neznáme odpověď. Ženská bylinná napářka je novinkou i pro nás. Známe sedací koupel, ale tohle ne. A tak jsme se obrátily přímo na zdroj, na Moniku, která získala vědomostí v oblasti porodnictví mimo jiné i u mexických porodních babiček, které ji právě na tuto techniku vaginálního napařování přivedly. A protože pro vás chceme vždycky něco extra, domluvily jsme pro vás slevu na pomůcky, se kterými se ženská bylinná napářka provádí jedna radost. 

Staronová ženská tradice

Rodinná společnost Steamy vznikla na podporu šíření osvěty v oblasti staronové tradice ženského vaginálního napařování, které se snaží navrátit zpět do běžného života české ženy tím, že nabízí individuální konzultace, publikuje články, pořádá semináře a učí ženy osobně, jak pečovat o své tělo. Zároveň nabízí pomůcky, které jsou k ženské bylinné napářce potřeba. Jedná se o sedátko Steamy, bylinné směsi Steamy a set Steamy, který obsahuje sedátko a hrnec.

Vaginální napářka je způsob intimní ženské hygieny, kterým o sebe žena může pečovat pravidelně a jejíž výsledky se dostavují prakticky okamžitě. Monika, majitelka společnosti, se ženami testovala mnoho typů napařovacích pomůcek (židličky, boxy, sedátka), ale také úplně provizorní řešení, která však nesplňovala potřebu pohodlného sezení a možnosti relaxace a vedla jen ke zkrácení doby napařování z důvodu nepohodlí, což je nežádoucí, protože celý proces napařování má hloubku, kterou nelze ošidit.

Pohodlné sezení

V rámci testování bylo ženami zvoleno jednoduché sedátko Steamy jako nejlepší možná varianta díky nízkému posedu přímo na hrnci, skladnosti a finanční nenáročnosti. Monika: „Sedátko, které nabízíme je vyrobené z bukové překližky a je ošetřeno 3 vrstvami zdravotně nezávadného laku. Vzhledem k tomu, že při napařování je velmi důležitá poloha ženy a její dostatečné rozevření nad bylinnými párami, přidali jsme do nabídky smaltovaný hrnec české výroby, který má pro napařování ideální míry a je navíc opatřen protiskluzovým lemem, na kterém sedátko výborně drží a umocňuje pocit bezpečného a pohodlného posedu.“

Bylinné směsi pro ženskou napářku

V neposlední řadě Monika nabízí šest druhů bylinných směsí, které jsou namíchány tak, aby pomáhaly ženám řešit jejich specifické problémy, nebo aby je podpořily v konkrétních životních situacích: „Díky velkému množství bylin je každá ze směsí unikátní a jako jediná na trhu určená přímo k ženskému bylinnému napařování.“

Z bylinných směsí nabízíme:

 • směs na gynekologické potíže
 • směs na urovnání menstruace
 • směs na pravidelnou očistu
 • směs na jemné klimakterium
 • směs na poporodní hojení
 • směs na podporu plodnosti

 

Kontakt

Pokud budete mít jakékoliv dotazy v souvislosti s našimi produkty nebo technikou ženské bylinné napářky, můžete mě kontaktovat na email, ráda se vám budu věnovat.“

Monika Valová
tel: +420603 55 25 81
e-mail: obchod@steamy.cz

Více o naší společnosti naleznete zde.

 

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a účastníky programu Vánoce jinak

Členové Klubu Jíme Jinak a účastníci programu Jíme Jinak mají 12% slevu na sedátko Steamy (i na set sedátko + hrnec) a 20% slevu na bylinky. Při objednávce na www.steamy.cz je nutno uvést váš registrační email a heslo[ přihlaste se ] . 

 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  • Nemám zkušenost, ale věřím, že když žena začne pro sebe něco dělat (cokoliv s pozitivním záměrem), tak se dílo zadaří. Není nic snazšího než to zkusit. Pokud nebude vadit vlhké teplo, tak to určitě neuškodí, je to voňavá meditace.

 1. Dotaz ohledne vyuziti slevy – zrovna jsem se zaradovala,ze si budu moct doprat Steam sedatko a v e-shopu mi slevovy kod hlasi,ze se na sedatko sleva nevztahuje 🤔😔.delam neco spatne??

  • Vydržte, prosím, Álo, ověřím. Spolupráce už běží delší dobu, možná změnili kód a nedali nám vědět. Písnu vám mejlík, až zjistím, co se stalo a dám to i sem do komentáře.

  • TAk už všechno vím – eshop měnil stránky, takže asi technicky nastal nějaký problém. Mluvila jsem s majitelkou, sleva pořád platí, jen to musejí asi nějak upravit. O vás vědí, mají nahlášený váš email, slevu dostanete.

 2. Zobrazit všech 5 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekKoprová omáčka (bez cukru, mouky, mléka či smetany)
Další článekČočka na kari s cuketou