O čem se mluví
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.
Super, to máme radost, že chutnalo 👍
Zdeni, Tohle je hodně otázka chuti, ale většina lidí by jako „mléčnější“ a příjemnější hodnotila mléko z vařené rýže. Ze syrové rýže bývá mléko méně sladší a chuť je více obilná – “syrová”. Z vařené rýže je sladší, krémovější, ale někdy bývá dost husté, pokud se dělá z rozvařené rýže.😊
Gábi, moc děkuji za odpovědi i za váš čas. Které mléko je chuťově lepší, ze syrové, nebo vařené rýže?
Bylo to moc dobré a fakt rychlé. Dělala jsem z poloviční dávky a nějak se mi té “omáčky” zdálo málo, tak jsem se inspirovala v komentářích a přidala trochu rostlinné smetany. Děkuji za další skvělý recept!




