PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Jeanne van den Heuvel je původem Holanďanka, ale svůj makrobiotický institut založila v belgickém Lieru. Rok co rok přijíždí na letní konferenci do Holandska, vede hodiny vaření, vždy s mimořádně hojnou účastí, a svou vizáží, aktivitou a nezlomnou dobrou náladou fascinuje všechny kolem. Jí pouze večeře a každou noc zůstává ve společenské místnosti jako poslední, pokaždé v přátelském hovoru s někým jiným, kdo s ní ten den vydrží vzhůru. Kdybych měl vepsat do závorek slovo „smích“ na všech místech, kde se Jeanne zasmála, prodloužil by se rozhovor zhruba o dvě stránky. Směje se totiž skoro pořád.
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Blani, to vypadá skvělé, miluji knedlíky se zelím. 😊
Druhý den trochu jinak knedlíky,co zbylo.
Červené zelí s tahini, hrachové kousky, ředkvičky a kimchi
Gabrielo, muzu se jeste jednou vratit k nutrimilku? Nekde v komentari jste psala, ze mleko pak uz delate z odebraneho masla tycovym mixerem. Tak jsem se chtela zeptat, jestli tam uz pak nejsou kousicky? Obcas, kdyz jsem nemela mleko, tak jsem si ho udelala z kupovaneho kokosoveho masla,/kremu, ale i kdyz vypada a je normalne krasne hladke, tak v napoji to bylo dost citit ( ty drobne kousicky), v jidle ne, to je v pohode, ale v tom napoji ano. Jinak normalne jsem az doted delavala mleka ve vitamixu a pres precedila pres pytlik, a ted tu vyskocil recept od Vierky, ktera pise, ze pouziva chufamix na mleka, to uz je asi pak zbytecne dokupovat k tomu nutramilku, ze ano?? Mam nutramilk s obouma nadobama. Moc dekuji za Vasi trpelivost :)
Komentáře