Domů > Magazín > Blog

Zbavte se alergie a fóbie jednou provždy

Pokud se trápíte roky s alergií nebo fobií, přichází jedinečná příležitost zbavit se těchto obtíží jednou provždy! Pokud se nevzdáváte a hledáte řešení, přijeďte za námi na unikátní seminář. Naučíte se zcela nový přístup k léčbě, který vám pomůže najít skryté příčiny vašich problémů a zbavit se jich rychle a snadno.

Jednoduché a účinné techniky

Nabízíme vám možnost vyzkoušet si tuto metodu na vlastní kůži a překvapit se, jak rychle můžete zlepšit své zdraví a pohodu. Na semináři se setkáte s lektorem Radimem Grebeníčkem (video rozhovor), který vám ukáže, jakým způsobem hypnoterapie může být účinnou metodou pro léčbu alergií a fobií.

Naučíte se jednoduché a efektivní techniky, které můžete použít kdykoliv a kdekoliv. Navíc, jako bonus, jsou pro všechny účastníky připravené výukové materiály, které si odnesete domů.

Konečně zdraví a spokojení

Přijďte a staňte se živým důkazem účinnosti této metody. Odjeďte ze semináře uzdravení a spokojení, a nezapomeňte, že vaše zážitky a názory mohou pomoci dalším lidem s podobnými problémy.

Nečekejte a neváhejte. Přijďte k nám na seminář a změňte svůj život k lepšímu!

Kdy: 18.4. a 21.4. 2023 vždy od 10:00 do 17:00 s přestávkou na oběd
Kde: Prague business club, Václavské náměstí 10, Praha 1
Lektor: Radim Grebeníček
Natáčení zajistí: Eva a Roman Cikrytovi z Jíme Jinak

Program: 

  • Krátké seznámení s účastníky, kdy každý představí své zdravotní problémy. 
  • Seznámení s léčebnou metodou a její následné provedení. 
  • Test problematické potraviny, která už nealergizuje. 
  • Krátký rozhovor o pocitech zúčastněných.

Kontakt pro rezervace

Akce se koná v malém počtu lidí, kapacita je tedy omezená. Proto jako první nabízíme tuto akci členům Klubu Jíme Jinak. Členové Klub se mohou přednostně přihlásit do 5 dnů, pak budou případná volná místa nabídnuta ostatním čtenářům.
Žádost o přihlášení na seminář, včetně podrobného popisu Vašich zdravotních problémů, jak dlouho jimi trpíte, včetně popisu a efektivity vaší dosavadní léčby, zašlete na email michal@umeniuzdravovat.cz, pro rezervaci použijte svůj klubácký email. Manažer projektu Ing. Michal Janoušek Vám zpětně odpoví a případně potvrdí, zda-li s Vámi počítáme a pošle podrobnější informace. 
Bez potvrzení není možné programu se účastnit!

Speciální příležitost získat seminář zdarma

Cena dvoudenního semináře je 10.000 Kč. Účastníci tohoto speciálního semináře mají účast zdarma! Proč je zdarma? Protože chceme celou akci zdokumentovat a zaznamenat úspěchy hypnoterapie.
Podmínkou je proto účast na obou dnech semináře, souhlas s natáčením a zveřejněním záznamu.
U alergiků je ještě podmínkou, aby v době konání semináře neměli akutní průběh alergie (rýma, zarudlé oči a další typické projevy probíhající reakce) a nebrali den předem antihistaminika, antibiotika či jiné léky.

Osobně vyzkoušeno

Pokud vás to láká, ale trochu se bojíte, tak se určitě nebojte. “Sama jsem tuto metodu vyzkoušela ve stejném prostoru, kde se bude konat seminář, abych na vlastní kůži zažila, jaké to je a jak metoda funguje. Radim je příjemný a zkušený lektor, metoda velmi příjemná, neinvazivní. Pracujete mentálně, vedeni lektorem ve svých představách pomocí vizualizace, “dodává Eva Cikrytová, autorka projektu Jíme Jinak.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

17 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

75
1

Nastává zimní Slunovrat – moc temných sil vrcholí. Jak slavíte Kračun?

Víte, proč naši předci házeli hrách na zeď? A jaké další zvyky prováděli, když přišel zimní Slunovrat a začátek astrologické zimy? Proč byl tento den pro n...
104
9

Výzva: 21 dnů s jógou – začínáme!

Pojďte si vybudovat nový návyk péče o své tělo a duši! Každý den chviličku a uvidíte, jak se zlepší váš dech, vaše držení těla, zpevní postava a zlepší zdr...