Domů > Magazín > Blog

Známe hrdiny Podzimního detoxu 2021!

Známe nové hrdiny. Děkujeme za vaše fotky, příběhy o uzdravení těla i psychiky, shozená kila a centimetry v pase. Jsou to fantastické výsledky a my jsme na účastníky podzimního programu velmi hrdí. Podívejte se na největší proměny!

Srdečně gratulujeme!

Všichni, kdo se zúčastnili Podzimního detoxu, jsou pro nás hrdinové. Každičký krůček k lepšímu životnímu stylu počítáme a oceňujeme. Dárek od nás však dostanou jen ti, kdo se přihlásili do soutěže a podělili se o svoje úspěchy. Ať už jsou to shozené kilogramy, zlepšení zdraví, postavy, psychiky, zbavení se léků či závislostí.
Těžko se hodnotilo a vybíralo. Podzimní detox rozhodně není žádná soutěž. Cenami jsme chtěli motivovat nové hrdiny, aby sdíleli svoje příběhy a inspirovali tak ostatní. Moc jim za to děkujeme a vážíme si jejich odvahy a otevřenosti. Příběhy v tomto článku nejsou seřazené podle umístění, ale tak, jak se nám postupně sešly a přicházely nám pod ruku. Mezi ty, kdo nám na e-mail zaslali své soutěžní příběhy, jsme rozdělili všechny ceny v hodnotě 25 000 Kč:

Katka (36 let)

Oceňujeme Katku za její odvahu, vytrvalost a odhodlanost. Katka s námi shodila postupně 12 kg, její proměna přímo bije do očí a změna jídelníčku jí prospěla i zdravotně – po mnoha letech se zbavila úporných bolestí hlavy. Přečtěte si její příběh, kde se Katka svěřila i s tím, jak si užívá vaření a každý den si pochutnává jako v luxusní restauraci.

Zkusila jsem opravdu 90% receptů a i po roce a půl s Jíme Jinak ochutnala nové chutě. Takže dál budu pokračovat s kurzy, pokaždé mi dají něco nového. Konečně dělám něco pro sebe. Nemám problém si vařit a tím sama sebe rozmazlovat. Někdo se rozmazluje na gauči a já prostě v kuchyni.

Katka od nás získává filtr Berkey Travel v hodnotě 8 990 Kč od firmy Traminal s.r.o.

Zuzana (33 let)

Oceňujeme Zuzanu za odvahu a její přístup. Její výsledky jsou naprosto úžasné. V kurzu s námi shodila 7 kg a spousty centimetrů. A co nás potěšilo nejvíc, Zuzka se zbavila i bolestí hlavy a kloubů a také nepříjemné únavy, která ji trápila a nutila ji každý den po obědě odpočívat s malou dcerkou. Teď má Zuzka mnohem víc energie a může čas, kdy její dcera spí, využít pro sebe. Přečtěte si o tom v jejím příběhu a dozvíte se také, že se díky změně stravy zbavila i věčné chuti na sladké a že si s ní zdravá jídla užívá i její manžel a začíná také maličká dcerka.

Už po 4 dňoch som si do denníka zapísala: „Žáha nepáli, brucho nebolí, bez cukru a bez chuti na sladkosti. Večer už hladná nie som (až v noci, ak nejdem skoro spať). Nepociťujem už takú únavu, mám o veľa viac energie.Doma máme väčší poriadok, hlavne v kuchyni. Zatial variť stíham, manželovi aj mne všetko veľmi chutí (dokonca aj cvikla každý den, napriek tomu, že ju nemá rád) a občas zje konečne niečo aj naša Eliška.”

Zuzka získává pekáč Easiglide 3 v hodnotě 2 390 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihu Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé v hodnotě 329 Kč od vydavatelství Anag.

Petra, 29 let

Petru oceňujeme za její odhodlání, odvahu a za její přístup ve smyslu rčení “Jen hlupák dělá stále stejné věci a očeká jiný výsledek.” Petra se díky svému odhodlání pustit se do změny dostala na váhu, jakou měla naposledy jako teenager! K tomu se zbavila migrén, zlepšila se jí pokožka, zmizela jí celulitida. V jejím příběhu, který bude brzy publikován na stránkách Jíme Jinak, se dočtete také o tom, jak si našla cestu ke zdravým snídaním a nebo o tom, jak sebrala odvahu udělat změny v práci.

Díky Jíme Jinak jsem sebrala odvahu a využila v zaměstnání o možnost 2 dny v týdnu pracovat z domova. Mé staré já by mělo obavu, jak to bude fungovat a jak to budu zvládat, ale teď už skutečně vidím, že všechno jde a překážky jsou jen v naší hlavě.

Petra od nás dostává sadu nožů na steaky Samura Bamboo v hodnotě 1 849 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihu Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé v hodnotě 329 Kč od vydavatelství Anag.

Dita, 29 let

Ditu chválíme za její odvahu a za to, jak se změny chopila, stojí si za svým a i když jde na návštěvu, nemá problém odmítnout jídlo, které jí nevyhovuje a chystá si s sebou do termosky to “svoje”. Dita s námi v programu shodila 7 kg a, co nám udělalo velkou radost, zbavila se alergie, únavy a pálení žáhy. O to všem si můžete přečíst v Ditině příběhu.

Po 14 dnech už bylo dole pár kilo. Říkala jsem si, že to je opravdu to, co moje tělo teď potřebuje. Snídám miso polévky podle jídelníčku a cítím se po nich krásně. Jak jsem četla na blogu nebo v komentářích – mám po nich „v bříšku jako v pokojíčku“. Najednou se cítím líp, po všech stránkách.

Dita od nás získává šéfkuchařský keramický nůž Samura Inca v hodnotě 1 699 Kč od firmy Traminal s.r.o.

Monika, 36 let

Monika nám udělala radost tím, že se do změn pustila i přes to, že v rodině neměla zrovna velkou podporu a oceňujeme ji za její posun, co se týče překonávání sama sebe. O tom, jak se jí díky práci na vlastní sebedůvěře podařilo překřičet svůj mozek, který jí snažil od kurzu odradit, si můžete přečíst v jejím příběhu.

Se změnou stravy pomalu mizí moje drobné zdravotní neduhy. Podařilo se mi najít skvělou homeopatku, v jejíž péči jsou již téměř půl roku obě dcery a od listopadu i já. Vracím se zase k běhání a znovu se utvrzuji v tom, že je třeba vyhradit si čas pro sebe.

Monika od nás získává knihy Jógová meditace pro každý den – Ztište mysl a nalezněte vnitřní mír pomocí transformativní síly krijájógy v hodnotě 329 Kč, Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků v hodnotě 349 Kč a Jak si správně přát 3.0 v hodnotě 339 Kč od vydavatelství Anag.

Martina, 41 let

Martinu oceňujeme za její odvahu a za to, že se nenechala od změny odradit i přesto, že její manžel zpočátku v tento směr moc důvěry neměl a dával jí to najevo. Martina byla odhodlaná a vytrvala a díky tomu nejen, že shodila a dostala se zpět na svoji předporodní váhu, ale také se jí zlepšil ekzém a zbavila se svědění rukou, které jí ekzém způsoboval. Přečtěte si celý její příběh.

Podarilo sa mi schudnúť zase pár kilečiek a zbavila som sa nafúknutého brucha. Keďže som ekzematik, tak okrem popôrodneho chudnutia je pre mňa priorita ajzbavenie sa ekzému, ak nie z veľkej časti, takaspoň toho návalového svrbenia. A to sa veru aj podarilo.Ruky ma prestali svrbieť, aj keď ekzém mam stále,schudla som ďalšie 3 kg, zo 69 na 66 kg.Skvelý pocit, vrátilo sa mi sebavedomie a cítim sa lepšie, krajšie.

Martina získává pánev Eaziglide2 20 cm v hodnotě 1 190 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihu Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé v hodnotě 329 Kč od vydavatelství Anag.

Jana, 29 let

Jana si zaslouží naši pochvalu za její odvahu a za odhodlání. Do kurzu Podzimní detox šla s cílem zbavit se únavy a zažívacích potíží v podobě refluxu. To se jí krásně podařilo a jako bonus si ještě o něco vylepšila svoji pěknou postavu. K Janě se přidal i její manžel a společně se jim i díky energii nabyté změnou stravy podařilo pěkně uklidit svůj byt. Jak se nám Jana později svěřila, čekají s manželem miminko a my jim oběma ještě jednou ze srdce gratulujeme. Přečtěte si celý Janin příběh.

Po celý čas ma veľmi podporoval môj manžel, veľmi sa mu páči vaša filozofia, to, že je jednoduché s potravinami pracovať. Všetko mu veľmi chutilo :). Jedlá sme pripravovali spoločne, keďže sme boli na homeoffice, alebo ja som mohla z práce odbehnúť domov. Takže sme pekne nabehli do obchodu, nakúpili si zeleninku a makali na receptoch. Nie vždy sa všetko darilo, ale miso polievky sa na raňajky nevzdáme ani na návštevách. Naši priatelia dobre vedia, čo budú u nás raňajkovať. Že pečivo, pokiaľ nie je kváskové, u nás ani nenájdu alebo len veľmi málokedy.

Jana od nás dostává formu na pizzu Eaziglide2 v hodnotě 790 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihu Můj malý IKIGAI deník – Objevování japonského tajemství dlouhého, šťastného a naplněného života v hodnotě 289 Kč od vydavatelství Anag.

Gabriela, 38 let

Gabču oceňujeme za její velké odhodlání poprat se s velkými zdravotními problémy, které ji trápily. Přestože jí lékaři moc nadějí na uzdravení nedávali a děsili ji prognózami, jako že např. nebude moci mít děti, Gabča se nenechala odradit a začala na svém zdraví pracovat. Nyní je maminkou dvou krásných dětí, díky změně jídelníčku zhubla a výsledky krevních testů ohromily i samotného pana doktora. Její příběh bude brzy publikován na stránkách Jíme Jinak.

Jsem ráda, že jídla jsou sytá a já nehladovím a postupně se snažím z hlavy dostat to, že se jedná o dietu. Tento rok jsem (před Podzimním detoxem) absolvovala roční kontrolu u doktora. Pan doktor mi řekl, ze od léta viděl tak dobré výsledky asi u 2 lidí. K tomu není, co dodat. :-) Díky!

Gabča získává knihy Jógová meditace pro každý den – Ztište mysl a nalezněte vnitřní mír pomocí transformativní síly krijájógy v hodnotě 329 Kč a Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků v hodnotě 349 Kč od vydavatelství Anag.

Libuše, 60 let

Libuška od nás dostává pochvalu za to, že přes dřívější neúspěšné pokusy zbavit se zdravotních potíží nerezignovala a postavila se svým obavám a strachům. Díky změně stravy se jí podařilo po šesti letech srovnat hodnoty cholesterolu, uzlíky na štítné žláze jí zmizely a lékaři jí snížili dávky léků. K tomu jako bonus ještě shodila pár kilogramů a přestaly ji bolest klouby a zlepšily se potíže s karpálními tunely. Přečtěte si o tom všem v jejím příběhu.

Věděla jsem, že to takto dál nechci a že hlavní roli ve zlepšení toho všeho musím mít hlavně já sama. Že je to ve stravě a hlavě. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale moc mě potěšily tyto výsledky. Úplně nejvíc to bylo to snížení cholesterolu. Doufám, že ho ještě snížím. A celkově se s postavou cítím daleko příjemněji.

Libuše od nás dostává lahev Lurch lahev 0,75 l Burgundy v hodnotě 550 Kč a knihy Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé v hodnotě 329 Kč a Jak si správně přát 3.0 v hodnotě 339 Kč od vydavatelství Anag.

Boženka, 54 let

Boženka nás potěšila tím, že udělala krok do neznáma a přestože si libovala v klasické české kuchyni, odhodlala se ke změně a začala vařit podle kurzových jídelníčků a používat pro ni do té doby neznámé suroviny. Odměnou jí za to nebylo jen to, že si, podle jejích vlastních slov, na nových jídlech pochutnává, ale cítí se díky změně o mnoho lépe. Shodila nějaké to kilčo, zlepšilo se jí usínání a zmírnila únava, přestaly jí brnět ruce a bolet klouby. Její příběh bude brzy publikován na stránkách Jíme Jinak.

Už několikrát jsem zkoušela si udržet postavu cvičením, nápoji a různými radami, jak a co jíst. Na Jíme Jinak mě zaujalo, že si tělo změnou jídelníčku můžu vyčistit a detoxikovat nejen jednorázově, ale trvale.

Boženka získává knihy Jógová meditace pro každý den – Ztište mysl a nalezněte vnitřní mír pomocí transformativní síly krijájógy v hodnotě 329 Kč, Můj malý IKIGAI deník – Objevování japonského tajemství dlouhého, šťastného a naplněného života v hodnotě 289 Kč a Jak si správně přát 3.0 v hodnotě 339 Kč od vydavatelství Anag.

Jitka, 34 let

Jitku oceňujeme za její vytrvalost a přístup. Jitka je krásným příkladem toho, že kurzy nemají svůj význam jen co se týče hubnutí, ale vedou k tomu, že se člověk neustále posunuje dál. Jitčiným cílem v tomto kurzu bylo zbavit se kávy a to se jí podařilo. Díky programu v kurzu si také s rodinkou užili krásné a pohodové vánoce. Jitčin příběh bude už brzy k přečtení na stránkách Jíme Jinak.

Před tím jsem pila 2 – 3 kávy za den a na konci detoxu to byla 1 káva za týden. Mám z toho obrovskou radost. Místo mého dříve oblíbeného 3v1 nyní piji ječmennou kávu, je výborná! Šlo to docela hladce (asi 2 dny mě bolela trochu hlava a byla jsem podrážděná, ale nebylo to nic, co by se nedalo vydržet).

Jitka od nás získává pro svoje šikulky dětský nůž Samura My Little Chef v hodnotě 519 Kč a pro sebe knihy Jógová meditace pro každý den – Ztište mysl a nalezněte vnitřní mír pomocí transformativní síly krijájógy v hodnotě 329 Kč a Můj malý IKIGAI deník v hodnotě 289 Kč – Objevování japonského tajemství dlouhého, šťastného a naplněného života od vydavatelství Anag.

Alžběta, 39 let

Alžběta nás ohromila svým odhodláním vzepřít se nepříznivým prognózám lékařů a vzít svoje zdraví do svých rukou. Díky změně stravy se zbavila nejen bolestí kyčelního kloubu, ale také se jí lépe dýchá a přestala být závislá na kávě a sladkostech. Alžbětin příběh si můžete přečíst na stránkách Jíme Jinak.

Ortoped mi pak zjistil artrózu kyčelního kloubu (to bylo to bolavé tříslo) s výhledem totální endoprotézy za 2 roky. To mě tedy dost vyděsilo. Doma jsem hned najela na snídaňové miso polévky ze zeleninových vývarů. Už jenom tento malý krok mi po necelém měsíci ulevil od bolesti a uvolnil kyčel.

Alžběta dostává skleněné nakličovadlo se sítkem Gefu v hodnotě 699 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihu Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků v hodnotě 349 Kč od vydavatelství Anag.

Tereza, 34 let

Terezu oceňujeme hlavně za její odvahu pustit se do změny i za podmínek, které by mnohé odradily. Do kurzu se pustila s třemi malými dětmi a za probíhající rekonstrukce kuchyně a k tomu ještě vařila zvlášť pro zbytek rodiny, který její nadšení ze změny nesdílel. Odměnou za její odvahu je hladší pleť a lepší imunita, k tomu se zbavila věčné rýmy, bolestí chodidel a cítí se skvěle a plná energie. Přečtěte si celý její příběh.

Nejela jsem dogmaticky podle jídelníčků a nestihla jsem uvařit vše, nicméně o to větší cenu pro mě kurz měl –naučila jsem se základy, na kterých stavím i dál, i když mě už za ručičku nikdo nedrží. Zjistila jsem, že mi jídlo dle Jíme Jinak děláobrovsky dobře na bříško– a samozřejmě nejen na něj! No a hlavně, co teda pro mě byl asi největší poklad a překvapení zároveň (po předchozích zkušenostech se zdravou stravou a mých nahodilých pokusech) – že ta zdravá strava může chutnat sakra dobře!!!

Tereza od nás získává plátkovací nůž Samura Golf v hodnotě 699 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihu Můj malý IKIGAI deník – Objevování japonského tajemství dlouhého, šťastného a naplněného života v hodnotě 289 Kč od vydavatelství Anag.

Jana, 43 let

Janu chválíme za její vytrvalost a za to, že pochopila, co je pro její tělo dobré. Jana s námi v kurzu zhubla 3 kg a ve zdravém stravování se posunula zase kus dál. Zbavila se bolestí hlavy a s radostí zjistila, že už se zase vejde do oblečení, které jí bylo do nedávna malé. Janin příběh najdete už brzy na stránkách Jíme Jinak.

Kurz byl opět skvěle vymyšlen, jídelníčky parádně sestaveny, úroda dýní se mi na ně hodila. :) Když jsem doposud jen snídala podle Jíme Jinak, vařila jsem si miso polévky. Teď jsem objevila úžasné chutě ranních kaší. Manžel byl taktéž spokojen, jídla dle Jíme Jinak už zná a občas je se mnou jí.

Jana od nás dostává knihy Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků v hodnotě 349 Kč a Jak si správně přát 3.0 v hodnotě 339 Kč od vydavatelství Anag.

Věra, 63 let

Věra nás zcela nadchla svým příběhem o tom, jaký může mít strava vliv na uzdravení očí a zlepšení zraku. Oceňujeme ji za její odhodlání ke změně a skvělý přístup k životu. Věře se změnou stravy podařilo zažehnat hrozící operaci oka kvůli makulární degeneraci sítnice. A nejen to, její zrak se zlepšil ze dvou dioptrií na jednu. Věrka se tak dál může věnovat tomu, co má tak ráda, a to je malování krásných obrázků. Její příběh již brzy najdete na stránkách Jíme Jinak.

Vždycky, když jsem v minulosti vynechala maso, se manžel ptal, jestli nám nebude něco chybět. Přes léto jsem už pomalu začínala vařit podle Jíme jinak. A dostávala další a další odpovědi. Podzimní detox byla jasná volba. Konečně vím, že nám nic nechybí. Hurá!!!

Věra od nás získává rendlík Eaziglide2 16 cm 1030 v hodnotě 1 190 Kč od firmy Traminal s.r.o.

Posíláme vám dárky od Jíme Jinak

Dámy, jste úžasné! Srdečně gratulujeme k vašim úspěchům. Dárky, které jste získaly, v nejbližší době zabalíme a pošleme na vaše poštovní adresy. Užijte si je!

Poděkování

Moc děkujeme sponzorům za podporu odvážných žen – firmě Traminal s.r.o. za nádherné, praktické a hodnotné ceny, vydavatelství Anag za skvělé knihy a deníky osobního rozvoje.

Eva

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Moc děkuji za dárečky a všem gratuluji k úžasným změnám

Taky všechny zdravím a moc děkuji! Těším se na výhru. Krásný den všem. Věra

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

16
9

A pak že Jíme Jinak není pro chlapy a sportovce (František, 44 let)

Běhám maratony, plavu, cvičím. Přesto celý život zápasím s nadváhou. Vyzkoušel jsem snad všechny výživové směry včetně Low Carb. Ale líp mi nebylo, spíš hů...

Po všech stránkách je mi lépe (Dita, 29 let)

Největší motivací pro mě bylo cítit se dobře, chtěla jsem se mít víc ráda a věděla jsem, že nezdravým jídlem svému tělu ubližuji. A taky jsem chtěla mít en...

Hlavně se nestresovat (Monika, 36 let)

Principy Jíme Jinak znám už více než rok a postupně si je „zapracovávám“ pod kůži. K „jinému“ stravování mě dovedl dceřin ekzém. Dcera a zbytek rodiny změn...

Měla jsem pocit, že takhle se nedá žít (Gabriela, 38 let)

Od mala jsem trpěla nadváhou a později se přidaly různé zdravotní potíže. Doktoři mi předpovídali, že se nedožiji mnoha let a nejspíš nebudu mít děti. Teď ...

Hlava už mě nebolí a 12 kg je pryč (Katka, 36 let)

Trápily mě neustálé bolesti hlavy a chtěla jsem to konečně vyřešit. Také jsem potřebovala shodit. Pustila jsem se do změny s Jíme Jinak a dnes už vím, že t...

Stále se posouvám, teď už to není o jídle (Jitka, 34 let)

Ráda bych se s vámi podělila o mé dosavadní zkušenosti s Jíme jinak a posledním Podzimním detoxem. Díky předchozím kurzům už mám svoji ideální váhu, takže ...