O čem se mluví
Já také myslela,že je to můj problém. Hlavu vzhůru určitě to dalo zapotit. Víc než vaření 😉
Moc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Moc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Ahoj, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Držte se, ať se vše podaří rychle vyřešit?! Díky za skvělou práci celému týmu JJ?!
Ahóóój, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Opravdu se od včerejška nedaří dostat k mnohým receptům a článkům, obzvlášť klubovým…Držte se, ať se brzy podaří vyřešit!?Díky za úžasnou práci celéme týmu JJ?!
Já miluju ume ocet do jidla a jablečný do pití. Kokosový neznám vůbec .
Krásný povídání ♥️
Milá Veru, paní doktorka Strnadelová doporučuje v poslední době právě tu neloupanou, která je lépe stravitelná než loupaná. Vaří se déle, takže pokud smícháš, tak povař tak, aby se provařila ta neloupaná a ta loupaná bude holt trochu měkčí ?
pro sebe vážím 50g luštěniny a pro ženu 40g. Nejradši používám nepůlenou čočku, do některých receptů loupanou, ta se nemusí předem namáčet a do některých neloupanou.
Mám dotaz – zarazilo mě tady to množství čočky.. Myslela jsem, že čočky se dává jen 2-3 lžíce na porci, navíc jsem myslela uvařené.. Ze dvou hrnků čočky před vařením musí být přeci obrovské množství čočky pro 4 osoby, nebo..? ? Moc děkuji!! A ještě jeden dotaz, v červený čočce se trošku ztrácím, běžně je taková ta půlená, pak mám červenou celou, ne půlenou (blbka jsem si ji smíchala dohromady s tou půlenou, to jsem asi neměla dělaž, že..?), a pak jsem koupila červenou neloupanou, ale ta vypadá teda celá taková hnědá, vůbec nemá tu krásou červenou barvu..? Děkuji, děkuji!!




