Domů > Nepřehlédněte

Nechce se vám vařit? 31 líných receptů na rychlá zdravá jídla

bez mléka
bez vajec

Občas se nám nechce stát dlouho u plotny, ale chceme se zdravě a chutně najíst… Přinášíme seznam těch nejrychlejších receptů. Tak jaká bude vaše rychlá zdravá večeře či oběd?

Rychlé zdravé recepty na obědy i večeře

Víte, že v Klubu Jíme Jinak máme spoustu videí na rychlé a zdravé recepty, máme sestavené jídelníčky s nákupními seznamy, rady odborníků a slevy na nákupy od potravin po vybavení kuchyně? Mrkněte se, co všechno vás v Klubu čeká. Nebo jestli chcete s rychlými recepty začít s našim jemným vedením, mrkněte na naše online programy.

Chcete další rychlé zdravé recepty?

Na Jíme Jinak jsme na rychlé a zdravé recepty specialisti :-D. Podívejte se na naše další rychlé recepty.

 

 

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

9 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Kořeněná červená řepa s čočkou a kuskusem

Recept na snadné, rychlé, kořeněné, jemně pikantní jídlo vonící Indií.

Thajské rýžové nudle s hlívou v kari omáčce

Máte rádi thajskou kuchyni? Pak vyzkoušejte naši oblíbenou večeři pro teplé dny. Je to rychlovka a chutná naprosto skvěle.

Krkonošský hubník jinak: tradiční recept zdravě

Máte doma houby a nevíte co s nimi? Zkuste tradiční pečený krkonošský hubník zdravě – bez masa, mléka, vajec a bílé mouky. Jednoduchý a moc dobrý rec...
6

Třešňové hody: 8 nejoblíbenějších dezertů z třešní

Jóóó třešně zrály, zrovna třešně zrály, sladký třešně zrály … A co s nimi? Přeci šup do zdravého koláče! Zkuste některý z těchto našich TOP třešňovýc...

Indické Casserole s mungem

Caseroole je rychle hotové a velmi chutné. Testováno na sousedech.