Domů > Magazín > Blog

Hledáme šikovnou pomocnici

DSC_0685

Už dlouho přemýšlíme nad tím, že by bylo fajn vzít do rodiny někoho, kdo by chtěl zkusit jíst a žít jako my. Někoho, kdo by nám pomohl s běžným chodem domácnosti a dětmi a na oplátku se mohl od nás přiučit praktickým věcem kolem vaření a rodinného života. Občas se to povede a týden dva trávíme s šikovnými děvčaty, která znají naše principy stravování, pomohou s dětmi a vařením  a zároveň si užívají pohodového života v přírodě  a tak trochu jiného životního stylu. My jsme neuvěřitelně vděční, když můžeme chvilku nerušeně pracovat nebo vyřídit úřady bez dětí. Babičky jsou daleko a pracují, takže takovou pomoc umíme ocenit.

Aktuálně přemýšlíme nad tím, že bychom něco podobného chtěli zkusit dlouhodoběji. Proto hledáme někoho, kdo by přijel alespoň na měsíc od první poloviny září a stal se členem naší domácnosti. Je to víc než aktuální hlavně proto, že nastupuji v září opět do školy a budu potřebovat někoho k dětem, které jsou za normálních okolností se mnou doma, když můj muž pracuje.

IMGP1395

Koho hledáme

Hledáme tedy šikovnou slečnu nebo paní. Věk nerozhoduje, ale máme jiné priority: nekuřačka, která má vztah k dětem, má praktické zkušenosti a umí se o ně postarat, zná základy vaření a umí uvařit jednoduchá jídla ve stylu Jíme Jinak, zastane drobné práce v domácnosti (úklid, prádlo, nákup) . Řidičský průkaz, základní znalosti Montessori pedagogiky a cizího jazyka vítáme.

Co nabízíme

Na oplátku nabízíme ubytování v samostatném pokoji a stravu, možnost zdokonalit se ve vaření, pochopení pro váš jiný životní styl (pokud ho doma nemáte) a přátelské prostředí. Můžete se k nám přidat na výlety po okolí nebo posezení u ohně s kytarou. Drobné kapesné dle dohody.

Ozvěte se nám

Pokud vás to oslovilo, ozvěte se na email cikrytova@gmail.com. Napište krátké informace o sobě, vašich zkušenostech a očekáváních, přidejte telefonní spojení a můžete přidat fotku. Detaily probereme po telefonu nebo osobně.Bydlíme nedaleko městečka Sázava (okres Benešov) v rodinném domku se zahradou v přírodě kousek od řeky, od lesů, v rekreační oblasti, kde je klid a pohoda. Našim holkám je 2 a 5 let, naší kočce 2 měsíce, mě a manželovi 36 let :-)

Eva s rodinou

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

honkytonky
26. 8. 2014

Ta představa!!!!!!! Já bych taky potřebovala někoho takového. Připojuji se k inzerátu :-)) jen místo je jinde – pro změnu krásné Krušné hory ;-) Holky, já jsem tu po ukrutně dlouhe pauze… Budu teď dlouho číst vše, co jsem zameskala. Ale budu konečně kupovat mlynek na obilí! Jupiiii. Pa Andrea s Tonickou.

Evi,
díky moc za inspiraci. Díky tobě jsem stejnou nabídku na účast ve své rodině dala neteři, která nemá po ukončení jazykové školy práci a ani se nedostala na vysokou školu. Vzhledem k tomu, že má od dětství potíže s nadváhou a problémy s ledvinami, doufám, že na nabídku kývne a já tak získám pomocnici v domácnosti, o které už dlouho sním a on možná konečně vyřeší svoje zdravotní problémy a váhu.
Snad se to podaří a případně bych ji pak předala na pobyt k tobě.

Ukázat další komentáře