Domů > Klub Jíme Jinak > Příběhy a proměny

Jaký si to uděláš, takový to máš (Jarda Mašek po roce)

S Jardou jsme dělali rozhovor před rokem. Tehdy zhubnul 25 kg a učil se co a jak jíst.  “Teď už to není o jídle, ani o zdraví,” říká, ” zvykli jsme si, že je nám dobře, tak se sousředíme na nové věci. Učíme se učit, děláme co nás baví, máme nové koníčky. Na otázky okamžitě přichází odpovědi.” Jarda zcela otevřeně a s humorem mluví o výchově, permakultuře, lásce k sobě, o ztrátě a nalezení libida, o budování svalů, o pochybnostech, o reakcích okolí, o radosti ze života. Jeho pozitivní přístup k jídlu i k životu by mohl být inspirací pro  muže, kteří uvažují o změně a pro všechny ženy, které mají tendenci všechno moc řešit.

Přístupné členům klubu Jíme Jinak

Prozkoumat Klub

Členové Klubu mají na Jíme Jinak prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu, slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů) a další výhody. Díky finanční podpoře můžeme stránky Jíme Jinak dělat svobodně a nechat je bez reklam. Budeme rádi, když se přidáte a podpoříte naše mnohaleté úsilí. ❤

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Klub
Teda takhle poz...
Klub
JJ pravda velik...
Ukázat další komentáře