Zdravá strava a cestování – 3. díl (výbava na cesty)
Svatojánská noc – bylinky, ohně a oslava života
Horký čaj v létě? Ano! Studené nápoje nás neochladí
Vybrali jsme pro vás
Spolu u stolu – živé setkání Klubáků v Praze 14.8. 2025
Zahrada v červnu
Jak nám Luna pomáhá
Jak ráno uvařit jídlo s sebou do práce, školky či školy
Klíšťata, přírodní antibiotika a borelióza
Proč na jaře některé děti moc nejedí a jiné stonají
O čem se mluví
Mám dotaz – zarazilo mě tady to množství čočky.. Myslela jsem, že čočky se dává jen 2-3 lžíce na porci, navíc jsem myslela uvařené.. Ze dvou hrnků čočky před vařením musí být přeci obrovské množství čočky pro 4 osoby, nebo..? 🤔 Moc děkuji!! A ještě jeden dotaz, v červený čočce se trošku ztrácím, běžně je taková ta půlená, pak mám červenou celou, ne půlenou (blbka jsem si ji smíchala dohromady s tou půlenou, to jsem asi neměla dělaž, že..🙈), a pak jsem koupila červenou neloupanou, ale ta vypadá teda celá taková hnědá, vůbec nemá tu krásou červenou barvu..🤔 Děkuji, děkuji!!
Přidala jsem řapíky červené řepy, tak je opravdu fialová, ikdyž je ze zelené. Místo čočky jsem dala mungo.
Děkuji za recept👍😊
Dobrý den, děkuji za nabídku, máte ho ještě? A máte od něj případně nějaký doklad – je ještě v záruce..?
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.