Věrná kopie babiččina tvarohovo-pudingového řezu s piškoty a ovocem z mého dětství, ale ve zdravé podobě. Skvělé letní osvěžení a mlsání pro děti i dospělé bez mléka, vajec a cukru. Nejlepší je s malinami, jáhlovými piškoty ze zdravé výživy a přes noc uleželý...

Pro členy Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

💕 Líbí se Vám recepty a články? Díky členům Klubu JJ je můžeme dále psát a vy číst zdarma a bez reklam.

✨ Za podporu Klubákům dáváme navíc prémiové materiály, jako je tento. V Klubu jsou videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradna a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohleté úsilí a zvažte členství, prosím.

Co říkají o Klubu členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky holky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Více o Klubu

🔒 Je zamčeno, i když jste s námi v partě? Možná nejste . Nebo zkuste nápovědu.


3 komentáře. Jak to vidíte vy? Napište komentář.

  1. tak to musí být superbomba dobrý moučník, budu koukat po zdravých piškotech a co nejdřív ho vyzkouším

    • Karolíno, já použila jáhelné piškotky od Natural, chutnají mi úplně nejvíc v tomto dezertu. Krásně nasáknou a jsou mňamka, ale můžete použít i jiné piškoty nebo sušenky ze zdravé výživy 🙂 Jinak určitě vyzkoušejte a pošlete fotku a napište, jak vám chutnat! Těšíme se.

      • Ty jsem měla ráda, ale pak změnili recepturu, asi kvůli vyřazení palmového oleje (což je dobře), a přijdou mi dost nepoživatelné. Zkusím, jak budou chutnat nasáklé pudinkem. 🙂

  2. Zobrazit 3 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Stisknutím tlačítka souhlasíte, že zpracujeme Vaše osobní údaje (e-mail a jméno), abychom mohli komentář evidovat a zobrazit. E-mail nezveřejníme. Zásady ochrany osobních údajů.