Domů > Magazín > Hubnutí

Redukční jídelníček pro ženy 70 kg

Náš redukční jídelníček pro ženy okolo 70 kg by se přesněji měl jmenovat „ozdravý“. Nesnažíme se tělo vyhladovět, neomezujeme porce, nepoužíváme vysoce průmyslově zpracované suroviny, ani chemické koktejly a drahé doplňky stravy. Vydejte se na cestu za krásnou postavou s Jíme Jinak.

Mnoho žen se dnes snaží dosáhnout své vysněné postavy, být zdravé a fit. Pro všechny z nich platí, že klíčem je zdravý, vyvážený a nutričně bohatý jídelníček. Ten jim pomáhá udržet si současnou hmotnost nebo dokonce zhubnout, pokud jejich aktuální hmotnost není pro jejich tělesnou konstituci optimální.

Zdravá strava podle Jíme Jinak se řídí několika principy, jejichž cílem je ozdravit váš jídelníček. Naučíme vás vyhýbat se veškerých potravinám, které vám škodí, způsobují otékání a zkrátka vám brání cítit se dobře. Hubnutí je pak už jen bonusem tohoto procesu uzdravování vašeho těla. Takže krásná postava a silné zdraví už nebudou jen vzdáleným snem, společně je proměníme ve skutečnost.

Věnujte pozornost základním surovinám a podívejte se do slovníčku zdravé výživy. Seznamte se se základními principy Jíme Jinak a pokud tam ještě nejste, přihlaste se do online kurzu Jíme Jinak zdarma.

Vzorový redukční jídelníček pro ženy 70 kg

Jak může takový redukční jídelníček pro ženy o váze 70 kg vypadat? Sestavili jsme pro vás jeden vzorový, který je plný zdravých receptů. V našich online kurzech na vás pak čeká jídelníček sestavený do posledního detailu tak, aby byl nutričně i energeticky zcela vyvážený a nechyběly vám žádné důležité vitamíny či minerály.

1. den

Snídaně: Posilující miso polévka s rýžovými mochi

Oběd: Jáhlové karbanátky, zelenina a dip dle výběru

Večeře: Ligurské trofie s fialovou brokolicí

Tipy na svačiny: Bezlepkové cookies s oříšky, jemný čočkový krém s kváskovým chlebem

2. den

Snídaně: Jáhlová kaše

Oběd: Vegarbonara

Večeře: Rychlá večeře co dům dal

Tipy na svačiny: Donuty naslano, rýžový dort se švestkovým rozvarem

3. den

Snídaně: Miso polévka s bršlicí

Oběd: Dýňové špagety s pestem

Večeře: Italský fazolový salát

Tipy na svačiny: Foccacia z žitného kvásku, kakaové donuty

4. den

Snídaně: Miso polévka s mrkví a daikonem

Oběd: BBQ tempeh žebírka, dušené zelí, knedlíky

Večeře: Zelňačka s tofu

Tipy na svačiny: Štrůdl bochánky, slané ovesné sušenky

5. den

Snídaně: Zahuštěná ranní polévka

Oběd: Kukuřičné tortilly s pikantní náplní bez masa

Večeře: Smažené rýžové nudle se zeleninou

Tipy na svačiny: Pórkové tyčinky s libovolnou pomazánkou, kokosový chia pudink s ovocem

6. den

Snídaně: Krémová jáhlová kaše s kaštany

Oběd: Špaldová míchanice

Večeře: Fazole s batátem a lopuchem, rýže

Tipy na svačiny: Plněné datle, cuketové carpaccio

7. den

Snídaně: Miso polévka s řepou a fazolkami

Oběd: Quinoový salát s krémovou zálivkou

Večeře: Pikantní indická mrkev

Tipy na svačiny: Celozrnné kornouty s paštikou, ovocká kostka s meruňkami a broskvemi

Redukční jídelníček je pro ukázku

Určitě se do změny jídelníčku pusťte. Berte tento redukční jídelníček jako inspiraci, abyste si mohli vyzkoušet kuchyni ve stylu Jíme Jinak. Určitě by byla škoda vařit těchto pár jídel stále dokola. To by nebavilo nikoho. Na Jíme Jinak najdete tisíce odlehčených a zdravých receptů, které pomohou nastartovat metabolismus, ozdravit trávení, zlepšit imunitu a dostat se na optimální váhu. Důležitá je pestrost, sezónnost a správné vyvážení živin.

Na Jíme Jinak máme více redukčních jídelníčků

Naše redukční jídelníčky by se přesněji měly jmenovat ozdravné. Nesnažíme se tělo vyhladovět, neomezujeme porce, nepoužíváme vysoce průmyslově zpracované suroviny, ani chemické koktejly a drahé doplňky stravy. Naše jídelníčky jsou vyvážené a stojí na prvopotravinách. Jsou v souladu s tím, na co je naše tělo postavené – na přirozenou stravu.

Redukční týdenní jídelníčky v našich online programech

Pokud chcete mít jistotu, že tentokrát změnu skutečně uděláte a budete se radovat z lepší postavy a zdraví, přidejte se k nám do programu, který je na to speciálně zaměřený. Našimi programy prošlo úspěšně už několik desítek tisíc lidí. Jejich příběhy o zhubnutí a uzdravení s Jíme Jinak si můžete přečíst na těchto stránkách.

Proč to má smysl?

Provedeme vás za ruku, krok za krokem. Na každý den pro vás máme připravený jídelníček, recepty, videa, snadné cvičení a hlavně obrovskou dávku motivace a naší profesionální živé podpory. Naučíme vás základy zdravého jídelníčku, co jíst, co nejíst, jak suroviny kombinovat, kdy jíst, co pít a jak to všechno doma prakticky zvládnout. Odpovíme a poradíme s jakoukoliv otázkou, která během kurzu přijde. Jsme v programu s vámi.

Když se mě lidé ptají, jak je možné, že v kurzu dosahují účastníci rychle takových výsledků, tak odpovídám, že ve hře jsou dvě zásadní věci. Zaprvé velmi chutný a efektivně sestavený jídelníček, podle kterého to s námi zvládnou i úplní začátečníci, kteří jsou překvapení snadností přípravy a nadšeni tím, že jim zdravé jídlo chutná. Maminky si pochvalují, že to s nimi jedí i děti a neodporuje ani tatínek. Zadruhé, a to je zásadní, je v kurzech živá podpora skupiny, kdy společně jdeme za stejným cílem, sdílíme svoje radosti i starosti a pomáháme se navzájem. V programu jsme živě s vámi připraveni pomoci a máme k ruce i odbornici na duši v podobě psycholožky Zuzky. To je naprosto neocenitelná součást našich kurzů, doplňuje Eva Cikrytová, autorka projektu Jíme Jinak.

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Hubnoucí jídelníček na měsíc

Toužíte dát sbohem nadbytečným kilům nebo se zbavit zdravotních potíží? Neztrácejte čas nevhodnými redukčními dietami a dejte přednost zdravému vyváženému ...

Jak zhubnout 5 kg za měsíc: vzorový jídelníček

Trápí vás nadbytečná kila nebo zdravotní problémy? Máme pro vás snadné (a chutné :-)) řešení – ozdravit jídelníček. Jak na to? V našem článku se dozvíte, j...

Zdravý jídelníček na hubnutí: Jezte vyváženě a chutně!

Vrhněte se s námi do hubnutí. Budete-li se stravovat správně, hubnutí shazování kil vám půjde samo. Inspirujte se našimi chutnými recepty a sestavte si vla...

Fitness jídelníček na hubnutí: Jde to i zdravěji!

Přestože je fitness strava velmi oblíbenou cestou k hubnutí, zahrnuje obrovské množství živočišných produktů, jejichž konzumace má nepříznivý vliv na naše ...

Zdravý jídelníček na hubnutí zdarma: Krok za krokem k vašemu vysněnému tělu!

Zdravý jídelníček na hubnutí nemusí být drahý, máme pro vás jeden úplně zdarma. Se znalostmi principů zdravého stravování podle Jíme Jinak a vzorovým jídel...

Redukční jídelníček pro ženy 55 kg: Zbavte své tělo toxinů!

Prvním krokem k vytvoření správného jídelníčku je porozumění vašemu tělu a jeho nutričním potřebám. Přecházíte-li z konvenční stravy, po přechodu na stravo...